Epizody(11)
-
Na život a na smrt (S11E01)
-
V nejlepším úmyslu (S11E02)
-
Přízraky minulosti (S11E03)
-
Hodina pravdy (S11E04)
-
Státní návladní (S11E05)
-
V moci únosců (S11E06)
-
Parťáci (S11E07)
-
Vina a trest (S11E08)
-
Rodinná záležitost (S11E09)
-
Smrtelní nepřátelé (S11E10)
-
Proti všem pravidlům (S11E11)
Hrají
Benjamin Felix Meyer
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Post Mortem (2007) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Alexander Beyer
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Malá bubenice (2018) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vasilis Spiliopoulos
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Klaus-Dieter Klebsch
Nejlepší seriály:
Archiv smrti (1980) (seriál)
Ninjago (2011) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Eckhard Preuß
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Esther Esche
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Turečtina pro začátečníky (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Georg Prang
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Johanna Gastdorf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
O Vánocích (2020) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Dirk Mühlbach
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Martina Hill
Nejlepší seriály:
Knallerfrauen (2011) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sabrina White
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Thure Riefenstein
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Muž z Vysokého zámku (2015) (seriál)
Krize (2015) (seriál)
X-company (2015) (seriál)
Niels Bruno Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Ralph Herforth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Sami proti času (2010) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Lars Löllmann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Sami proti času (2010) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Laura Osswald
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Oli Bigalke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
54 hodin (2018) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Aline Hochscheid
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Felix Lampe-Jovanovic
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)