Německo,
(2015–2016), 14 h 47 min
(Minutáž: 45–100 min)
Epizody(16)
-
Krevní msta (S20E01)
-
Krvavé peníze (S20E02)
-
Vzpoura (S20E03)
-
Tísícerá smrt (S20E04)
-
Duel v pustině (S20E05)
-
Vesmír (S20E06)
-
Ukradené životy (S20E07)
-
Bojovnice (S20E08)
-
Větrná harfa (S20E09)
-
Kobro, je to na vás (S20E10)
-
Štvanice (S20E11)
-
Přes mrtvoly (S20E12)
-
Výkupné (S20E13)
-
Triky (S20E14)
-
Válečná kořist (S20E15)
-
Na špatné straně (S20E16)
Hrají
Laura Berlin
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Vikingové: Valhalla (2022) (seriál)
Jörg Pintsch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
You Are Wanted (2017) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Allmen (2017) (seriál)
Ludwig Trepte
Nejlepší seriály:
Válečná generace (2013) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
1864 (2014) (seriál)
Max Hopp
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Tančírna na hlavní třídě '59 (2018) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Dům snů (2022) (seriál)
Andreas Pape
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Wilhelm Eilers
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Vraždy mezi muškáty (2008) (seriál)
Pierre Kiwitt
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Ministerstvo času (2015) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Lore Richter
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Veterinář vyšetřuje (2014) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Sven Fechner
Nejlepší seriály:
Binny a duchové (2013) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Katrin Heß
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Thomas Scharff
Nejlepší seriály:
Bez hranic (2013) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hannes Wegener
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Arved Birnbaum
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Barbaři (2020) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Wanda Perdelwitz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Mario Klischies
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Fabian Monasterios
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Létající doktoři (1997) (seriál)
Roger Ditter
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Janna Striebeck
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Christian Beermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Milé dítě (2023) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Rüdiger Klink
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Temný les (2020) (seriál)
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)