Epizody(14)
-
Ten nový (S26E01)
-
Celá pravda (S26E02)
-
Krásný nový svět (S26E03)
-
Srážka (S26E04)
-
Propasti (S26E05)
-
Dlouhá cesta (S26E06)
-
Bez lítosti (S26E07)
-
Tichá bolest (S26E08)
-
Identita (S26E09)
-
Odlet (S26E10)
-
Bezbolestně (S26E11)
-
Vnitřní nepřítel (S26E12)
-
Team (1) (S26E13)
-
Team (2) (S26E14)
Hrají
Martin Greis-Rosenthal
Dánsko
Nejlepší seriály:
Zdravotní škola (2018) (seriál)
Rita (2012) (seriál)
1899 (2022) (seriál)
Max Hemmersdorfer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Erdal Gürcü
Turecko
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Julia Bremermann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Anne Weber
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pasáci (2023) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Daniel Kötter
Nejlepší seriály:
Génius (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Eidin Jalali
Írán
Nejlepší seriály:
Maxton Hall: Svět mezi námi (2024) (seriál)
Abysses (2023) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jeff Wilbusch
Izrael
Nejlepší seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Malá bubenice (2018) (seriál)
Zaprodaní bance (2018) (seriál)
Marie Rönnebeck
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Aurel Manthei
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Dana Cebulla
Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Piet Fuchs
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Stromberg (2004) (seriál)
Parfum (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Murat Seven
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Undercover (2019) (seriál)
The Team (2015) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Thomas Buchholz
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Nadine Menz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Oskar Belton
Německo
Nejlepší seriály:
Parfum (2018) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Ivan Shvedoff
Sovětský svaz
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Svět pod hlavou (2017) (seriál)
Vzteklina (2018) (seriál)
Tobias Bittermann
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Nikolay Sidorenko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)