Reklama

Reklama

The Endgame

(seriál)
USA, 2022, 7 h 8 min (Minutáž: 42–43 min)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Když mezinárodní obchodnice se zbraněmi a zločinec Elena Federova (Morena Baccarin) zorganizuje sedm současných bankovních loupeží v New Yorku, zásadová a neúnavná agentka Val Turner (Ryan Michelle Bathe) přísahá, že ji sejme. Val, vyvrhel z úřadu, brzy zjistí, že bude muset použít stopy ze své vlastní komplikované minulosti, aby se pokusila rozluštit Eleniny záhadné hry. Jak se však záhada začíná odhalovat a odhalují se mrazivá tajemství, Val začíná pochybovat o vlastním smyslu pro spravedlnost, když je jasné, že nic není takové, jak se zdá. (FunDinDung)

(více)

Recenze (5)

cernakus 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výborný námět a slušná ústřední herečka. Ale i přes všechnu snaho to nevystoupilo ze stínu béčkového seriálu. Charaktery jsou příliš ploché, scénář příliš děravý a plný berliček. Herecké výkony jsou mdlé, u některých mám pocit, že to je jejich herecká prvotina. Morenina hodná zlounka jí nejde, je v té póze křečovitá. Když to srovnáme s ryze zlými postavami co obvykle hraje. Božská vševědoucnost a všemocnost jak Eleny tak Natalie je otravná a závěr pak byl zcela absurdní právě proto, že se tyto dva božské komplexy střetly způsobem vyloženě hloupým. Paradoxně nejvíce zajímavá postava tak byl Sergej. Bohužel se NBC neodvážilo překročit americký stín a potenciál ničení zlé Ameriky tak zůstal nenaplněn. Podobně jako tomu bylo v Ctihodný občan (2009) Škoda. Mělo to na 4 hvězdy s přehledem. Ale zejména za ten závěr musím dát o jednu méně. Doufám, že seriál bude zrušen, protože v tomto formátu už nemá co říci. ()

Clear 

všechny recenze uživatele

Seriál The Endgame se podobá, už podle stanice NBC, na které se vysílá, kriminálkám typu The Blacklist, Blindspot a jim podobným. Na jedné straně geniální promyšlený zločinec(ký gang), na druhé straně agenti FBI, slepě věrné vycvičené, sic také chytré ovce. Jako plus vidím svižné tempo, zábavnost a napětí, které vás udrží u obrazovky. Jako mínus předvídatelnost a jisté klišé. Na Morenu Baccarin se pěkně dívá i po letech, její střídání rób je trochu jako módní přehlídka. Seriál nepřináší žádné hlubší otázky na zamyšlení, nicméně jako oddychovka za mě dost dobrý... ()

Reklama

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

trochu jako Blacklist jen s tím rozdíle, že Morena Bacarin je víc sexy než James Spader. Místy lehce přitažené za vlasy a jako celek takový ten televizní průměr, který neurazí, nicméně ani nenadchne a pokud někdy přijde další řada, budete matně tápat v paměti o co že v té první vlastně šlo...60% ()

tuctovychlap 

všechny recenze uživatele

to je tak, keď si tu prečítate zavádzajúce info, že je to podobné Blacklistu..zlatá panenka mária aj panenka toníček..!! to už môžem povedať, že o lopatu sa opierajúci, borovičkou napojený Slovák je vlastne podobný uvedomelému, bez rečí makajúcemu Japoncovi..tento hoax spláchnuť, seriál nesťahovať, nepozerať..po siedmich minútach druhej epizódy zastavené, vypnuté, odstránené, zmazané..hviezda za pekný interiér jednej z bánk.. ()

Galerie (178)

Reklama

Reklama