USA,
2023, 3 h 24 min
(Minutáž: 31–37 min)
Tvůrci:
Jack BurdittKamera:
J.P. WakayamaHudba:
Ariel RechtshaidHrají:
Tim Allen, Elizabeth Mitchell, Marcel Nahapetian, Austin Kane, Elizabeth Allen-Dick, Neil Flynn, Jack McBrayer, Gabriel Iglesias, Devin Bright (více)VOD (1)
Epizody(6)
-
The Kribble Krabble Clause (S02E01)
-
Floofy (S02E02)
-
No Magic at the Dinner Table! (S02E03)
-
Miracle on Dead Creek Road (S02E04)
-
B-E-T-T-Y (S02E05)
-
Wanga Banga Langa! (S02E06)
Hrají
Tim Allen
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Poslední chlap (2011) (seriál)
Reno 911! (2003) (seriál)
Elizabeth Mitchell
USA
Nejlepší seriály:
Dr. House (2004) (seriál)
Dobrý doktor (2017) (seriál)
Expanze (2015) (seriál)
Marcel Nahapetian
Nejlepší seriály:
Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)
Chicago Fire (2012) (seriál)
Proč? 13x proto (2017) (seriál)
Austin Kane
USA
Nejlepší seriály:
Godless (2017) (seriál)
Dva a půl chlapa (2003) (seriál)
Holky z vejšky (2021) (seriál)
Elizabeth Allen-Dick
Nejlepší seriály:
Santa Clausovi (2022) (seriál)
Neil Flynn
USA
Nejlepší seriály:
Četa v akci (1987) (seriál)
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
The Norm Show (1999) (seriál)
Jack McBrayer
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Teorie velkého třesku (2007) (seriál)
Oškliví Američané (2010) (seriál)
Gabriel Iglesias
USA
Nejlepší seriály:
Narcos (2015) (seriál)
Gabriel Iglesias: Aloha Fluffy (2013) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Devin Bright
Nejlepší seriály:
Scream (2015) (seriál)
Příšerky v rachotě (2021) (seriál)
The Unicorn (2019) (seriál)
Eric Stonestreet
USA
Nejlepší seriály:
Všichni starostovi muži (1996) (seriál)
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
American Horror Story (2011) (seriál)
Tracy Morgan
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Zelená vajíčka se šunkou (2019) (seriál)
Paige Tamada
USA
Nejlepší seriály:
Show Jerryho Seinfelda (1989) (seriál)
Ally McBealová (1997) (seriál)
Kutil Tim (1991) (seriál)
Marta Timofejeva
Rusko
Nejlepší seriály:
Benediktova tajemná společnost (2021) (seriál)
Santa Clausovi (2022) (seriál)
Survive (2020) (seriál)
Laura San Giacomo
USA
Nejlepší seriály:
Svět podle nás (2022) (seriál)
Barry (2018) (seriál)
Animal Kingdom (2016) (seriál)
Ruby Jay
USA
Nejlepší seriály:
Taková moderní rodinka (2009) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Na vlásku: Seriál (2017) (seriál)
Kevin Pollak
USA
Nejlepší seriály:
Úžasná paní Maiselová (2017) (seriál)
Miliardy (2016) (seriál)
American Crime Story (2016) (seriál)
Matilda Lawler
Nejlepší seriály:
Pozlacený věk (2022) (seriál)
Evil (2019) (seriál)
Stanice 11 (2021) (seriál)
Isabella Bennett
USA
Nejlepší seriály:
Santa Clausovi (2022) (seriál)
Miya Cech
Japonsko
Nejlepší seriály:
American Horror Story (2011) (seriál)
Ve při (2023) (seriál)
Young Rock (2021) (seriál)
Michael Dorn
USA
Nejlepší seriály:
Neporazitelný (2021) (seriál)
Čas na dobrodružství (2010) (seriál)
Justice League Unlimited (2004) (seriál)