Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Zoufalá žena je pro vytoužené setkání se svým idolem z rádia ochotna udělat cokoliv. Dokonce i zabíjet. Beth Needhamová celý svůj život tráví v práci - v obchodě, kde ji obtěžuje a zneužívá její šéf. Doma zase trpí pod vlivem nemocné a zahořklé matky, která ji ničí a neustále jí ubližuje. Takhle už jedenáct let žije v uzavřeném kruhu bez přátel, bez milence. Hluboko v sobě ukrývá všechny své touhy, myšlenky a žije zcela mimo realitu. Jediné, co ji spojuje s okolním světem, je rádio, z něhož noc co noc se zatajeným dechem poslouchá noční show doktorky Lindsey Rolandové. Je přesvědčená, že jedině ona jí může pomoct. Odhodlá se zavolat do rádia a ze všeho si zapamatuje pouze jedinou radu: Pro vás je nejdůležitější mít dobrého přítele. Beth cítí, že doktorka Rolandová je její pravá přítelkyně, její spojenec. Ve své nemocné mysli zosnuje nebezpečný plán jak se dostat k doktorce a neváhá odstranit každého, kdo se jí postaví do cesty. (HBO Europe)

(více)

Recenze (2)

Martin741 odpad!

všechny recenze uživatele

uboha a slaboducha tema na to, ako akasi zenska prenasleduje druhu zensku .....ani sam doteraz neviem, ci ta prenasledovana fakt pracovala ako moderatorka nocnych relacii v akomsi radiu ...... 0 % ()

Haller 

všechny recenze uživatele

Tracy Nelson tady vytvořila studii mrazivě přesvědčivé psychopatky, pronásledující za každou cenu moderátorku nočního pořadu v rádiu, kterou se rozhodne považovat za svou přítelkyni. Tracy je velká herečka, ačkoli u nás ne tolik známá, ponejvíc tak ze seriálů jako Případy otce Dowlinga. ()

Reklama

Reklama