Epizody(20)
-
Lolle allein in Berlin (S02E01)
-
Frisch verheiratet (S02E02)
-
Cinderello (S02E03)
-
Froschkönige (S02E04)
-
Höllendate (S02E05)
-
Männer sind auch nur Menschen (S02E06)
-
Malente, Malente (S02E07)
-
Eltern, früher oder später kriegen sie dich (S02E08)
-
Looking for Beinlich (S02E09)
-
Nicht fair (S02E10)
-
Wer liebt Fatman? (S02E11)
-
Big and beautiful (S02E12)
-
Kairo (S02E13)
-
That’s the way (S02E14)
-
Ex und hopp (S02E15)
-
Spieglein, Spieglein (S02E16)
-
Gegen die Uhr (S02E17)
-
20 Minuten (S02E18)
-
Ich lieb dich nicht – du liebst mich nicht (S02E19)
-
Aha (S02E20)
Hrají
Gerhard Haase-Hindenberg
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kafka (2024) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Mehdi Moinzadeh
Írán
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Guido A. Schick
Nizozemsko
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Puma - Bojovník s dobrým srdcem (2000) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Franjo Marincić
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marjam Azemoun
Nejlepší seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sebastian Hülk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál) - herec, a.z.
54 hodin (2018) (seriál)
Hubertus Hiess
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Katja Giammona
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
GSG 9: Speciální jednotka (2007) (seriál)
Georg Tryphon
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Lexx (1997) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Teresa Weißbach
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Alexandra Winkler
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Rosa Roth (1994) (seriál)
Renate Düerkop
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Mathias Noack
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Marc Bennert
Nejlepší seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Inspektor Balko (1995) (seriál)
Thomas Born
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Manja Schaar
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Wolffův revír (1992) (seriál)
Nadine Wrietz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lars Eidinger
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Foylova válka (2002) (seriál)
Friderikke Maria Hörbe
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Manfred Möck
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)