Reklama

Reklama

Hra na pomstu

  • USA Measure of Revenge (více)
Trailer

Obsahy(1)

Slavná broadwayská herečka Lillian Cooperová (držitelka Oscara Melissa Leová) má zrovna své poslední vystoupení na jevišti, když je její syn, populární hudebník Curtis (Jake Weary), nalezen mrtvý. Jeho podivná smrt je však ze strany policie přisuzována náhodnému předávkování, a tak se podezřívavá žena rozhodne vzít věc do vlastních rukou. Při hledání odpovědí spojí síly se synovou bývalou drogovou dealerkou Taz (Bella Thorneová) a dělá vše pro to, aby odhalila pravdu a potrestala lidi, kteří její milované dítě zabili. (Cinemax)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Další sračka filmu na seznamu, nesmyslný příběh a herci vyloženě vezmou každou blbost aby si vydělali. ()

oveckaoa odpad!

všechny recenze uživatele

Matce (divadelní herečce) se vrací domů syn (hudebník)  z odvykačky. Tam jí oznámí, že jeho žena je těhotná a, že se budou brát a pak oba umřou. Policie to vyhodnotí jako předávkování jakousi drogou a odloží to , ale jeho matka kontaktuje jeho dealerku a fotografku zjistí si jména dealerů té drogy a jde je zabíjet. Ačkoliv to zní zajímavě je to nuda představte si jakýkoliv díl kriminálek co běží v televizi roztažený na skoro 90 minut navíc ta matka mluví sama se sebou tak, že je magor a ty vraždy jsou nezajímavé jednoho zastřelí u něho doba jednoho na záchodě a jednoho otráví. Jo a mimochodem obal i lže Bella Thorne tam takové vlasy ani nemá. 0 procent ()

Reklama

Marze 

všechny recenze uživatele

Co se stalo, ze oscarova vitezka Melissa Leo nyni hraje v takovem odpadnim beckz bez zivota o pomste? Pres par umeleckych bizarnosti zde nic nefunguje. Vsechno tu je podivne. Od zapletky po praci s kamerou. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Film od tvorca s umeleckým menom „Peyfa“ obsahuje všetky ingrediencie pre D-čkový film, vzniklý v žánru thriller. Tu nepomôže ani snaha predať to ako „indie“, ani lacné vizuálne efekty. V danej forme je to trest pre diváka, čím by jednoznačne nemal byť. Osobné hodnotenie: 53% (*) ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Nič to v sebe nemalo. Len to tak prefičalo, bez napätia, bez emócií, jedine zelenovlasá Bella prekvapila chameleonskou farbou, keď na plagáte má už vlasy modré. ()

Zajímavosti (2)

  • V čase 01:45:24 si Taz (Bella Thorne) prohlíží hromadu věcí. Karton cigaret je zlatý a bílý. Na kartonu je napsáno: „Il fumo uccide,“ s nápisem: „Figurati“ na boku. Později v čase 02:05:37 je karton cigaret je úplně jiný. Karton je nyní červený, bílý a černý a je na něm napsáno: „Fire Hearts“ a na boku je uveden jiný kód UPC. (Johnny.ARN)
  • Zápletka filmu čerpá odkazy z povídky Edgara Allana Poea „IMP OF THE UNIVERSE“, kde vypravěč vysvětluje motiv svého spoluvězně, který je ve vězení odsouzen za vraždu. Jedním ze způsobů, který je při zločinu použit, je svíčka, která vypouští jedovaté výpary, jež zabijí někoho, kdo vypravěče urazil. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama