VOD (1)
Epizody(13)
-
Koláč, tanec a pevné zlaté gatě (E01)
-
Zakázaná formule (E02)
-
Král Roydas (E03)
-
Nejlepší kamarádka Vicky (E04)
-
Podvody a sušenky (E05)
-
Trůn (E06)
-
Přehlídka (E07)
-
Zpátky na skútr (E08)
-
Codzillard! (E09)
-
Roy-nocchio (E10)
-
Aplikace na přání (E11)
-
Víly pryč!: 1. část (E12)
-
Víly pryč!: 2. část (E13)
Obsahy(1)
Život Viv se obrátí vzhůru nohama, když jí táta odveze do barvitého města Dimmsdale! Naštěstí pro Viv jí její bratranec Timmy Turner daruje Cosma a Wandu, Kouzelné kmotříčky, o které se podělí se svým novým výrazným nevlastním bratrem Royem. (TV Nickelodeon)
Hrají
Audrey Grace Marshall
USA
Nejlepší seriály:
Jessica Jones (2015) (seriál)
Letuška (2020) (seriál)
Daran Norris
USA
Nejlepší seriály:
Avatar: Legenda o Aangovi (2005) (seriál)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (seriál)
Samuraj Jack (2001) (seriál)
Susanne Blakeslee
USA
Nejlepší seriály:
Scrubs: Doktůrci (2001) (seriál)
Cow and Chicken (1997) (seriál)
The Grim Adventures of Billy & Mandy (2001) (seriál)
Ryan-James Hatanaka
Nejlepší seriály:
Policie Chicago (2014) (seriál)
Myšlenky zločince (2005) (seriál)
Nebezpečný flirt (2015) (seriál)
Tyler Wladis
Nejlepší seriály:
Single Parents (2018) (seriál)
Imogen Cohen
Nejlepší seriály:
Hlasiťákovi (2016) (seriál)
Táborníci z Kikiwaka (2015) (seriál)
Laura Bell Bundy
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Dobré mravy (2016) (seriál)
Americký táta (2005) (seriál)
Donnie Masihi
USA
Nejlepší seriály:
Tohle jsme my (2016) (seriál)
Bludné kruhy (2020) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Rocco Masihi
Nejlepší seriály:
Bludné kruhy (2020) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)
Ve při (2023) (seriál)
Lesli Margherita
USA
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Transparent (2014) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Garrett Clayton
USA
Nejlepší seriály:
Fosterovi (2013) (seriál)
The Real O'Neals (2016) (seriál)
Laskavý dotek (2012) (seriál)
Terra Strong
USA
Nejlepší seriály:
Bosch: Odkaz (2022) (seriál)
Westworld (2016) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba L. A. (2009) (seriál)
Jerry Trainor
USA
Nejlepší seriály:
Star proti silám zla (2015) (seriál)
Pohotovost (1994) (seriál)
Malcolm v nesnázích (2000) (seriál)
Grey Griffin
USA
Nejlepší seriály:
Simpsonovi (1989) (seriál)
Pantheon (2022) (seriál)
Banda (2019) (seriál)
Derek Webster
USA
Nejlepší seriály:
Newsroom (2012) (seriál)
Kravaťáci (2011) (seriál)
Policejní odznak (2002) (seriál)
Kevin Heffernan
USA
Nejlepší seriály:
Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)
Arrested Development (2003) (seriál)
Larry, kroť se (2000) (seriál)
Kanoa Goo
Nejlepší seriály:
Zelenáč (2018) (seriál)
Město na kopci (2019) (seriál)
Námořní vyšetřovací služba: Hawai (2021) (seriál)
Trevor Devall
Kanada
Nejlepší seriály:
Carmen Sandiego (2019) (seriál)
Molly a duch (2021) (seriál)
Jeff & Some Aliens (2017) (seriál)
Philip Smithey
Nejlepší seriály:
Grace a Frankie (2015) (seriál)
Zelenáč (2018) (seriál)
Chirurgové (2005) (seriál)
Dominic Pace
USA
Nejlepší seriály:
Mandalorian (2019) (seriál)
Útěk z vězení (2005) (seriál)
Záchranáři L. A. (2018) (seriál)