Midnite

Hlúposť, na ktorej sa dá celkom obstojne pobaviť.. Ideálne po ťažkom dni, keď ani neplánujete film dopozerať.. koniec-koncov poslednú polhodinu nemá ani zmysel pozerať.. ()

Prochy38

Průměrná francouzská komedie. Odpad! si to určitě nezaslouží, to si myslím trochu přeháníte, ne? Celkem parodický pohled do doby méně než 100tis. let př. n. l. Mamuti, koňomuti i slepicomuti.... Mně se to prostě líbilo. Místy to bylo víc trapné než vtipné, ale třeba srnobal, či jak se tomu říkalo, neměl chybu. Komu vadí, že dva kmeny bojují o šampon a nic jiného se tam neděje, asi to nemá v hlavě v pořádku. Zápletka natolik primitivní, jaké bylo v té době myšlení, a to je to kouzlo. Pouštějte si raději politický thrillery, magoři! ()

Lionheart

Uznávám, je to místy fakt trapné, ale přesto neskutečně zábavné (to by se asi dalo použít na celou Chabatovu tvorbu). Některé hlášky jsou věčné. ()

Hanes88

Tohle mohli opravdu vymyslet jen francouzi :-). Ale jo proč ne? Docela dobře vymyšlená komedie, u které jsem se dost zasmál. 60%. ()

Teabag

Docela vtipná bláznivá komedie. Tenhle žánr je vždycky dost na hraně mezi 5* a odpadem, ale já pro něj mám slabost. Na druhou stranu RRRrrrr!!! chybí postava s elegancí Leslieho Nielsona v Naked Gun nebo Charlieho Sheena v Hot Shots. I přesto je tu několik opravdu dobrých momentů (únos sebe sama, duck-, worm-, rabbitmoth..., Carrefour...), kvůli kterým tenhle film za vidění stojí. Nakonec tak zůstanu u 3*. ()

kwoky

Absurdní humor, který mám moc rád. Mohlo to být ještě víc dohnané do extrému a bavil bych se ještě víc. Takto jsem se zasmál jen třikrát a cítím, že u druhého sledování se budu bavit víc. Na tohle se prostě člověk musí trochu psychicky připravit (třeba litrem vína) :) ()

Schuldiner

Tak tohle je opravdu neuvěřitelná pitomost plná naprostých absurdit a ´´kamenného humoru´´, ale mě to prostě pobavilo! :-) Chvílema i fakt dobře.. Tři a jedna třetina hvězdy. ()

Pablinho

Tohle je moje krevní skupina - nicneřešící "humor" z doby prvních lidí a jejich prvních zážitků. Mraky hlášek, který jsou pro mě malý kult, z toho dělaji mou snad nejoblíbenější komedii. Jejím cílem je jen pobavit a není u toho třeba přemýšlet... Váš šéf je ten plešoun? :)) ()

Jespi

Občas dobré hlody, ale ve většině filmu trapas. A fotka Depardieua na každém plakátu jen trapná reklama, která měla přilákat diváky. 50% ()

Lefty86 odpad!

kazdy ma jiny vkus..... me tohle proste absolutne nebavilo a musel jsem to vypnout asi po pul hodine.... pro me hrozna blbost ()

Paldiny

Taký francúzsky Kameňák len zasadený do doby mamutov, koňomutov a sliepkomutov. Dva znepriatelené kmene bojujú celé stáročia a teraz pozor ... o šampón. Do toho vôbec prvá vražda, z nej plynúce prvé vyšetrovanie, prví svedkovia aj podozriví. Je to primitívne, je to trápne, tiež moc dlhé, optimálna dĺžka mohla kľudne zastaviť na 60 minútach a nikto by nenamietal. Ale zároveň to má niekoľko skvelých hlášiek a strelených nápadov. V momente, keď ten neandrtálec vylezie pri Carrefoure som skoro zomrel. Na jedno pozretie OK, pri druhom by to už viac otravovalo ako bavilo, preto jednorazová záležitosť, rovnako ako český Kameňák, len s tým rozdielom, že tu vedeli kedy prestať. ()

cmenda

Tady potřebovaly prachy a tak udělali takovudle hovadinu kam dali jednu hvězdu a plácli ji na plakát aby nalákali lidi ,jinak film sám o sobě je nudný a dlouhý a po opakování vtipů už ani vtipný není tak se může líbit maximálně dětem na ZŠ místo vyučování jinak dost infantilní. ()

záplata

Taková ptákovina ,ale dobrá ptákovina že se mi to líbí střeštěná a poblázněná komedie ,ve které co scéna to perla musím říct že jako u RRRrrrr už jsem se dlouho u žádného filmu tolik nenasmál . Takhle poblázněné komedie já mám rád např. koňomuti nebo hovor na sedmičce to je prostě něco. ()

Jayem

"Znáte mou ženu?" "Ano šéfe." "Hezká ne." Tak toto vo filme je počuť asi 8x. A už 2x to vtipné nebolo. ()