Prehistorická planeta

• USA Prehistoric Planet

Podívejte se na zázraky našeho světa jako nikdy dřív prostřednictvím tohoto působivého dokumentárního seriálu od Jona Favreaua a producentů Zázračné planety. Cestujte s námi 66 milionů let do minulosti, kdy pevninu, moře a nebe křižovali majestátní dinosauři a další úžasní živočichové. (Apple TV+)

Recenze uživatele ScarPoul k tomuto seriálu (2)

Prehistorická planeta (2022)

Priznám sa, že som sa v tých dinosauroch trochu strácal. Väčšina z nich mi prišla na vlas rovnaká. Mimo tejto mojej výtky ( ktorá skôr súvisí s mojimi pozorovateľskými schopnosťami) musím konštatovať, že sa jedná o skvelú sériu. Nie je ani prehnane dlhá, je plná krásnych záberov a CGI nepôsobí vôbec rušivo. Čoho som sa pôvodne bál. Attenborough znova raz dokazuje, že on a jeho tím vedia spraviť seriál v ktorom je dráma, humor a množstvo poučných vecí. Súcit s počítačovou animáciou dokáže vytvoriť len majster rozprávač a tým David je. Príjemné prekvapenie fungujúce v zásade v rovnakých veciach, ako Davidove najznámejšie série. 1 séria - 80% ()

Série 1 (2022) (S01)