Reklama

Reklama

Na parket!

(seriál)
  • USA Shake It Up!
Rodinný / Komedie
USA, (2010–2013), 30 h 4 min (Minutáž: 22–75 min)

Tvůrci:

Chris Thompson

Hrají:

Bella Thorne, Zendaya, Davis Cleveland, Roshon Fegan, Adam Irigoyen, Caroline Sunshine, Kenton Duty, R. Brandon Johnson, Evie Thompson, Steven Lee Allen (více)
(další profese)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(75)

Obsahy(1)

Seriál Na parket! sleduje příběh dvou nejlepších kamarádek CeCe a Raquel zvané „Rocky“, jejichž snem je stát se profesionálními tanečnicemi. Díky TV taneční show Na parket!, Chicago se jejich sen stává skutečností, neboť se stanou součástí pořadu jako doprovodné tanečnice. Zatímco musí zvládnout celou škálu nových tanečních prvků, vypořádat se se zákulisními intrikami a vyrovnat se s nově nabytým postavením mezi spolužáky, prožívají spoustu nových a veselých situací, které vyzkoušejí sílu jejich přátelství. Disney Channel představuje své nové hvězdy – Bellu Thorneovou (CeCe) a Zendayu Colemanovou (Rocky), mladé a talentované herečky jsou připraveny rozhýbat nejen taneční parket, ale především diváky Disney Channelu! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (48)

Lokitre odpad!

všechny recenze uživatele

Slovo "odpad" v tomto případě dostává zcela nový význam. Škoda, že tu nejde udělovat záporné body, protože tady bychom se dostali do záporných pěti hvězdiček. Tenhle seriál (jestli se tomu dá vůbec tak říkat) by měl být podle popisu o tanci. Chyba je ale v tom, že dvě hlavní hrdinky vůbec neumí tancovat. Většinou dělají takové křoví vepředu. Písničky jsou většinou tak hrozné, že mě honí v nočních můrách. A nakonec všichni jsou všichni americky správní. POZOR: někdy se snaží být i vtipní. No prostě odpad. ()

Kucndo odpad!

všechny recenze uživatele

A lidi se divěj, že tyhle naše generace stojí pěkně za hovno.. Kdykoliv se důsledkem zatméní slunce a jeho erupcím podívám na Disney Channel, tak mě popadne vždycky taková brutální bezmoc.. Není možný, aby něco tak debilního a zbytečnýho, co NESE název nejlepšího, nejpopulárnějšího dětského pohádkáře, mohlo vůbec existovat! A nejhorší na tom je, že něco tak naprosto kreténskýho má celkem sledovanost. Svět spěje do záhuby, jediná záchrana je zrušit Disney Channel a přestat se konečně přiživovat na jméně velikána Walta Disneyho. Utopické, ale svět by byl krásnější. ()

Reklama

kikka20 

všechny recenze uživatele

To nechápu. A co nechápu? No, třeba: Proč existuje ten jejich pořad Na parket Chicago, je k ničemu, takový pořad snad ani neexistuje. Dále nechápu toho scénáristu, ty "vtipy" nejsou originální. Tolik věcí by se v životě nikdy nestalo. Jediné co je MOŽNÁ dobré jsou herecké výkony. Herci to jsou dobří, to ano, ale když k tomu chybí dobrý scénář a dobrý děj, je to těžké. * za ty dvě holky, i když mně CeCe není ani náhodou sympatická. Připadá mi jako pořádná nána... ()

mai odpad!

všechny recenze uživatele

-_-'' WTF? to je tak jediné, co se k tomu dá napsat. Nebo podrobněji? 1) Zajímalo by mě, kdo vymýšlel celkový průběh seriálu, asi to byl nějaký ambiciózní puberťák, protože to, o co tam vlastně doopravdy jde je to, aby se hlavní hrdinky vždycky před někým pochlubily, že jsou "tanečnice" a večer skáčou v nějakém připitomělém studiu. 2) Když už je to taneční seriál, nebo to tak aspoň vypadá, měli by vybrat někoho, kdo doopravdy tančit umí, nebo aspoň zná základní kroky a netančí jako prkno - viz. Bella Thorne. Zendaya ještě jakž takž, ale Bella neviděla tanec ani z letadla. 3) Je celkem smutné, že v poslední době patří seriál na Disney channelu k těm lepším. Ostatní jsou totiž úplné s*ačky. Ještěže jsem tyhle debilní "pohádky" nezažila v době, kdy jsem ještě sledovala stanice podobné channelu. Zlatý Jetix. ()

ivishka odpad!

všechny recenze uživatele

Jak se vychovávají odpadoví herci? Angažují se do stupidního sra*kovitého seriálu ve kterém je dle jejich výchovy nejlepší své repliky přehnaně vyslovovat, stupidně se u toho chichotat a nebo se u toho xichtit jako když říkáte vtip měsíce a za vámi zní z magnetofonu jakýsi Amerikou patentovaný stupidní divácký smích. Jednoho dne si udělám studii na pravost toho smíchu zda-li pak náhodou nepouštějí amíci pořád dokola jednu a tu samou pásku. Kde jsou ty časy kdy se točili Přátelé při kterých dle reakcí diváků - OPRAVDU ŽIVÝCH - přetáčeli vtipy tak, aby byly vtipné??? Kde jsou ty časy kdy do seriálu nes**li děti pod hranicí 15ti let ne-li mladší??Proč mi tohle dělají?Chtějí mi přivodit infarkt??Nehodlám uvažovat nad lepším, než-li odpadovým hodnocením a to mě ještě velice znepokojuje,jelikož pořád tvrdím,že odpad je příliš mírné hodnocení a občas by se šiklo i s*ačkoidní p***vina!A rozhodně mi nepřijde vtipné si ve všech filmech dělat p**el z anglánů a jejich humoru,jelikož američani jsou tak STUPIDNÍ, že inteligentnímu humoru nerozumí! ()

Galerie (71)

Zajímavosti (8)

  • V jiném seriálu Disney Channel Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) se seriál Na parket! objevil v crossoverové epizodě. Hodně štěstí, Charlie! (od r. 2010) naopak vstoupil do seriálu Jessie (od r. 2011), jenž se spojil zase se seriálem Austin & Ally (od r. 2011), což všechny seriály staví do stejného univerza. (ManOfPhoenix)
  • Ve 13. epizodě 1. série s názvem "Zahřej to", kdy jde Cece (Bella Thorne) s Rocky (Zendaya) domů, má Cece červenou čepici. V další scéně má ovšem na hlavě kapuci a v další má opět čepici. (Rose.Doesnow)

Reklama

Reklama