Reklama

Reklama

Strašidelný dům

  • USA The Haunted Mansion (více)
Trailer 2

Obsahy(1)

Jim Evers je mimořádně úspěšný realitní agent. Mnohem méně už se mu však daří jako otci a manželovi. Kvůli obchodu zmešká rodinnou oslavu, což se snaží napravit slibem, že si celá rodina někam vyrazí na víkend. Jenže i výlet nakonec získá punc pracovní cesty. Tajemný hlas totiž telefonicky požádá Jimovu manželku Sáru, aby se ujala prodeje kdysi honosného domu aristokrata Eduarda Graceye. V domě je uvítá komorník Ramsley. Kvůli rozbouřené řece zde musí všichni strávit noc. Zatímco zvědavý Jim objeví tajnou chodbu, jeho děti zavede podivná dýmová koule k obrazu krásné Elizabeth, která kdysi v domě zemřela. Věštkyně, jejíž obraz se zjeví ve skleněné kouli, nabádá Jima, aby zachránil rodinu. Varuje ho, že všichni v domě jsou ve skutečnosti duchové. (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (237)

gogo76 

všechny recenze uživatele

Deti zahliadli v tv upútavku a nedali pokoj, až kým som nesľúbil, že si to spoločne pozrieme. Čakal som pohromu, ale až takú nie. Trpel som od začiatku až do konca. Nezasmial som sa ani raz a o nejakom vystrašení, nemôže byť ani reč. Vystrašila ma jedine predstava, že by mi niekto za trest púšťal toto utrpenie každý deň. E.Murphy sa v poslednej dobe dá zniesť jedine ako oslíkov hlas v Shrekovi. Film je jedna nekonečná nuda bez nápadu a akéhokoľvek oživenia deja. Obdivuhodná sračka pre nenáročných divákov, ktorá je pre náročného diváka životu nebezpečná. Ako stavbár dávam jednu hviezdičku za ten dom. 20%. ()

svik 

všechny recenze uživatele

Byl to dobrý film nemám ani moc co vytknou, ale celý příběh na mne působil příliž utahaně a nenapínavě. Film měl mít tak o 10 minut méně a potom by se na zhuštěné scény s dynamičtějším podtextem dalo možná trochu lépe dívat. Murphy si jede svou neurazitelnou kasiku a nevybočuje z řady, ale také ničím novým moc nepřekvapí, což je veliká škoda. Kydž začínal byl to jiný Murphy něž ho známe nyní. ()

Reklama

Bauer 

všechny recenze uživatele

Celkem příjemná komedie, pokud se nudíte a nemáte na co koukat. Ovšem jednoznačně také dost dobra kravina se kterou sice zabijete čas ale budete toho litovat, že jste na to koukali a nešli jste raději na procházku. Debilní scénář, nemastný, neslaný a neoriginální, jako bych to samé viděl již několikrát. Prvních 30 minut bylo jakžtakž koukatelných. Dokonce tam byla i nějaká ta hláška a nebo scéna k zasmání. Ale potom se z toho stala nehorázná blbost a dokonce jsem se přemáhal, abych to nevypnul. Na konec jsem tak neudělal a přetrpěl jsem to. Eddie Murphy není podle mně herec, je to jen chlápek, který umí dělat ksichty a kecat blbosti, které jsou rádoby vtipné a musím se přiznat, že je občas až otravný. Aspoň, že efekty a hudba byli docela solidní. Takhle jsou to takové slabší 2* a už to nemusím nikdy vidět. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

THE HAUNTING pre škôlkárov. Disneyho spoločnosť sa snažila trhnúť na svojich disneylandovských atrakciách, pričom s Pirátmi to vyšlo, so Strašidelným zámkom však nie. Možno je to chybou Eddieho, možno lacnej réžie, chabého scenára, možno zlému načasovaniu. Nieje to však vinou remeselníkov ( ak ich tak môžem nazvať ), ktorí sú zodpovedný za triki, masky a výpravu. Za to všetko sú tie tri hviezdy. ()

misulka03 

všechny recenze uživatele

Nemůžete čekat, že film s Eddiem Murphym bude smysluplný nebo zamyšlení hodný. Dejte Eddieho do Forresta Gumpa nebo do Vykoupení z věznice a hnedka můžete tento film dát do odpadu. A tento film mé tvrzení naprosto dokazuje, Eddie je komik a to je vše. Nemůžu ve filmu hledat nějaké kvality, kterými se může pyšnit, něco co mě jako diváka překvapilo, okouzlilo. Na to jsou tady filmy jiné a ty nic takového nenajdete. Každopádně film neodsuzuju, ale podívat se na něj jednou mi stačilo. ()

Galerie (54)

Zajímavosti (12)

  • Postava Madam Leoty - médium, ktorého hlava je uzatvorená v krištáľovej guli, je pomenovaná po Leote Thomas, ktorá v 60tych rokoch pracovala na mnohých projektoch Disneylandu. (Smok)
  • Poslední scéna filmu se odehrává v lokaci s názvem Seven Mile Bridge. (fimler)

Související novinky

Del Toro a Cameron zešíleli

Del Toro a Cameron zešíleli

30.07.2010

A studio Universal s nimi. Horor s přístupností R (hodně krve a hnusných monster) a rozpočtem kolem 130 miliónů dolarů? Ale ano. Pokud režíruje Guillermo del Toro a produkuje James Cameron, nemusely… (více)

Del Torovi straší... v baráku

Del Torovi straší... v baráku

23.07.2010

Právě probíhající Comic Con v San Diegu chrlí exkluzivní informace o nových projektech. Některé jsou docela překvapivé. Třeba Guillermo del Toro konečně oznámil, na co se vrhne po svém smutném… (více)

Reklama

Reklama