Strašidelný dům

• USA The Haunted Mansion (více)

Jim Evers je mimořádně úspěšný realitní agent. Mnohem méně už se mu však daří jako otci a manželovi. Kvůli obchodu zmešká rodinnou oslavu, což se snaží napravit slibem, že si celá rodina někam vyrazí na víkend. Jenže i výlet nakonec získá punc pracovní cesty. Tajemný hlas totiž telefonicky požádá Jimovu manželku Sáru, aby se ujala prodeje kdysi honosného domu aristokrata Eduarda Graceye. V domě je uvítá komorník Ramsley. Kvůli rozbouřené řece zde musí všichni strávit noc. Zatímco zvědavý Jim objeví tajnou chodbu, jeho děti zavede podivná dýmová koule k obrazu krásné Elizabeth, která kdysi v domě zemřela. Věštkyně, jejíž obraz se zjeví ve skleněné kouli, nabádá Jima, aby zachránil rodinu. Varuje ho, že všichni v domě jsou ve skutečnosti duchové. (TV Nova)

gogo76

Deti zahliadli v tv upútavku a nedali pokoj, až kým som nesľúbil, že si to spoločne pozrieme. Čakal som pohromu, ale až takú nie. Trpel som od začiatku až do konca. Nezasmial som sa ani raz a o nejakom vystrašení, nemôže byť ani reč. Vystrašila ma jedine predstava, že by mi niekto za trest púšťal toto utrpenie každý deň. E.Murphy sa v poslednej dobe dá zniesť jedine ako oslíkov hlas v Shrekovi. Film je jedna nekonečná nuda bez nápadu a akéhokoľvek oživenia deja. Obdivuhodná sračka pre nenáročných divákov, ktorá je pre náročného diváka životu nebezpečná. Ako stavbár dávam jednu hviezdičku za ten dom. 20%. ()

svik

Byl to dobrý film nemám ani moc co vytknou, ale celý příběh na mne působil příliž utahaně a nenapínavě. Film měl mít tak o 10 minut méně a potom by se na zhuštěné scény s dynamičtějším podtextem dalo možná trochu lépe dívat. Murphy si jede svou neurazitelnou kasiku a nevybočuje z řady, ale také ničím novým moc nepřekvapí, což je veliká škoda. Kydž začínal byl to jiný Murphy něž ho známe nyní. ()

Bauer

Celkem příjemná komedie, pokud se nudíte a nemáte na co koukat. Ovšem jednoznačně také dost dobra kravina se kterou sice zabijete čas ale budete toho litovat, že jste na to koukali a nešli jste raději na procházku. Debilní scénář, nemastný, neslaný a neoriginální, jako bych to samé viděl již několikrát. Prvních 30 minut bylo jakžtakž koukatelných. Dokonce tam byla i nějaká ta hláška a nebo scéna k zasmání. Ale potom se z toho stala nehorázná blbost a dokonce jsem se přemáhal, abych to nevypnul. Na konec jsem tak neudělal a přetrpěl jsem to. Eddie Murphy není podle mně herec, je to jen chlápek, který umí dělat ksichty a kecat blbosti, které jsou rádoby vtipné a musím se přiznat, že je občas až otravný. Aspoň, že efekty a hudba byli docela solidní. Takhle jsou to takové slabší 2* a už to nemusím nikdy vidět. ()

corpsy

THE HAUNTING pre škôlkárov. Disneyho spoločnosť sa snažila trhnúť na svojich disneylandovských atrakciách, pričom s Pirátmi to vyšlo, so Strašidelným zámkom však nie. Možno je to chybou Eddieho, možno lacnej réžie, chabého scenára, možno zlému načasovaniu. Nieje to však vinou remeselníkov ( ak ich tak môžem nazvať ), ktorí sú zodpovedný za triki, masky a výpravu. Za to všetko sú tie tri hviezdy. ()

misulka03

Nemůžete čekat, že film s Eddiem Murphym bude smysluplný nebo zamyšlení hodný. Dejte Eddieho do Forresta Gumpa nebo do Vykoupení z věznice a hnedka můžete tento film dát do odpadu. A tento film mé tvrzení naprosto dokazuje, Eddie je komik a to je vše. Nemůžu ve filmu hledat nějaké kvality, kterými se může pyšnit, něco co mě jako diváka překvapilo, okouzlilo. Na to jsou tady filmy jiné a ty nic takového nenajdete. Každopádně film neodsuzuju, ale podívat se na něj jednou mi stačilo. ()

• Postava Madam Leoty - médium, ktorého hlava je uzatvorená v krištáľovej guli, je pomenovaná po Leote Thomas, ktorá v 60tych rokoch pracovala na mnohých projektoch Disneylandu. (Smok)
  • Poslední scéna filmu se odehrává v lokaci s názvem Seven Mile Bridge. (fimler)

Del Toro a Cameron zešíleli

Del Toro a Cameron zešíleli

30.07.2010

A studio Universal s nimi. Horor s přístupností R (hodně krve a hnusných monster) a rozpočtem kolem 130 miliónů dolarů? Ale ano. Pokud režíruje Guillermo del Toro a produkuje James Cameron, nemusely… (více)

Del Torovi straší... v baráku

Del Torovi straší... v baráku

23.07.2010

Právě probíhající Comic Con v San Diegu chrlí exkluzivní informace o nových projektech. Některé jsou docela překvapivé. Třeba Guillermo del Toro konečně oznámil, na co se vrhne po svém smutném… (více)