Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Molly Gunnové je právě 22 let. Je dcerou rockové legendy Tommyho Gunna. Rodiče jí tragicky zemřeli, když jí bylo necelých 9 let a od té doby žije z peněz, které jí rodiče zanechali. Molly nepracuje, je zhýčkaná, hodnotu peněz nezná. Na oslavě narozenin jí padne do oka Neal Fox, začínající zpěvák, který se však nechce vázat. Svůj život zcela zasvětil zpěvu a hraní a doufá, že prorazí ve světě šoubyznysu. Přesto s Molly odejde k ní domů, ale druhého dne jí poví, že pokračování nebude. Její způsob života ho skoro děsí. Není to však všechno, co Molly potká. Její účetní zmizí i s jejími penězi a Molly je na mizině. Musí dokonce opustit i byt, ve kterém skoro dvacet let žila. Zůstaly jí jen osobní věci a sbírka vzácných kytar po otci. Přestěhuje se ke své kamarádce Ingrid, ale ta trvá na tom, že si Molly musí najít práci, aby jí pomohla s placením nájmu. Po špatné zkušenosti v obchodním domě jí její kamarád Huey sežene práci u jeho šéfové Romy Schleinové jako chůva její osmileté dcery Ray. Romy nemá na dceru vůbec čas a její manžel leží v komatu v domácím ošetřování. Když se Molly s Ray seznámí, potkávají se dvě naprosto odlišné osobnosti. Molly, věkem dospělá, ale chováním dítě a Ray, dítě, které se chová jako dospělá. Ray je velmi upjatá, trochu hypochondrická, věnuje se baletu a poslouchá klasickou hudbu. Molly je její pravý opak. I když je Ray tak trochu nesnesitelná, Molly by ji ráda rozveselila. Všimla si, že Ray vůbec neukazuje žádné emoce, které by dívenka v jejím věku měla mít. Dokonce i ke stavu svého otce se vyjadřuje velmi věcně. Je to vlastně žijící mrtvola, která brzy zemře. Molly má práci, ale stále myslí na Neala. Neal si u ní zapomněl svou bundu, která mu přináší štěstí a chce ji zpět. Molly ji však ve své ztřeštěnosti zničí a pak ji upraví, aby ji Neal mohl dál nosit. Nealovi se to nelíbí, ale bundu si vezme. Molly zjistí, že Neal získal smlouvu na natáčení, spí s Romou a bundu si vzal na sebe na natáčení klipu, ke kterému ho inspirovala Molly. Molly je znechucená, a když se ještě navíc pohádá s Ingrid, musí se vystěhovat. Huey jí nabídne bydlení ve svém bytě a Molly ráda přijímá... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (103)

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $20miliónovTržby USA $37,182,494Tržby Celosvetovo $44,617,342║ Najprv som rátal len z nejakou ďalšou umelinou a tak som to ani nejak nechcel pozerať, no a škoda lebo som to tým pádom nezačal pozerať od začiatku, a tak ma to postupne celkom začalo baviť, kvôli pojašenej Brittany Murphy a moc vážnej Dakote Fanning, dej už moc okukaný ale tie dve to držia na nejakej znesiteľnej úrovni, zatiaľ to beriem ako príjemný priemer, uvidím keď sa k tomu dostanem ešte raz. Pri konci to prinesie aj emócie. /65%/ ()

castor 

všechny recenze uživatele

Takových story už tu bylo. A lepších.. Brittany Murphy začínala na přelomu tisíciletí víc než slušně (Narušení, Neříkej ani slovo i 8. míle), pak se ale začala uvrtávat v průměrných cajdácích, které se obloukem vyhýbaly něčemu jako je originalita, což jí vydrželo až.. však víme. I tentokrát výsledek vypadá jako recyklace všeho možného, nicméně hlavní hrdinka dokáže prozářit i tu nejpovrchnější scénu a díky ní a čistotou posedlou Dakotou Fanning se to dá zvládnout. Pěvně věřím, že kdyby dal někdo Brittany Murphy silnou (komediální) roli, podpořenou kvalitním scénářem, dokázala by šanci chytnout za pačesy.. ()

Reklama

Gemini 

všechny recenze uživatele

Předvídatelná a k tomu ne moc vtipná Roman Tyčka komedie s rádobyslzavými momenty, ve které opět Brittany Murphy vypadá jako fest vyžilá princeznička na bále a Dakota Fanning jako nezdravá kostřička, která to bude mít v životě hodně těžké. Jeden z těch filmů, na který se začnete dívat proto, že nikde jinde nic nedávají, a dokoukáte ho jen proto, abyste se přesvědčili o tom, že po těch letech už máte docela dobrý odhad:) 40% ()

fimler 

všechny recenze uživatele

Tak po 4 letech se koukám znovu (předchozí komentář smazán). Musím říct, že ano je to průměrné, ale mě ten film dojímá jeho osobitým kouzlem, ke kterému na 100% přispívá hlavně a hlavně Dakota Fanning. Jestli nechcete nic náročného, žádnou Oskarovku a vlastně ani jakýkoliv dobrý rom-com tak tohle je perfektní film pro vás. 3 hvězdy je moc málo, 4 jsou odpovídající (samozřejmě to nejsou ty nejlepší 4 hvězdy). ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Na první letmý pohled nijaká komedie, na pohled druhý herecký koncert Brittany Murphy a Dakoty Fanning s půvabnou Heather Locklear ve vedlejší roli. Holky z lepší společnosti jsou chytrým zrcadlem předčasně vyspělého dítěte a dětinské dospělé, které po náhodném setkání v sobě nalézají inspiraci k tomu jak lépe žít vlastní životy. Zábavné i při opakovaných reprízách. ()

Galerie (37)

Zajímavosti (6)

  • Dakotě Fanning nedělalo problém tančit před velkým publikem. Baletu se totiž věnuje ve svém soukromí již od malička. (zajda404)
  • Když ve filmu Neal natočí hudební video, můžete si všimnout, že je pod ním jako režisér podepsaný Boaz Yakin, což je ve skutečnosti také režisér celého filmu. (HappySmile)

Reklama

Reklama