Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Adam West a Burt Ward (oba hrají sami sebe) se setkávají po více než třiceti letech na dobročinném večírku v muzeu automobilů. V letech 1966 - 68 byli hlavní hvězdy úspěšného sitcomu "BATMAN" (120 epizod). Když je z muzea záhadně ukraden "Batmobil", rozhodnou se dopadnout zloděje. Zdá se však, že klíč k objasnění případu se ukrývá v jejich "batmanovské minulosti"... (5150)

(více)

Recenze (13)

pe3czech 

všechny recenze uživatele

je půlka května 2009, něco po druhé hodině ranní. Právě tenhle kousek běží v televizi a já jej mám puštěný jenom protože následoval jiné dva filmy a já "nestačil vypnout". Nemá to pro mě správný drive, nejsem fanoušek netopýřího muže, ale kupodivu nevěřím jak je možné, že je pryč polovina filmu a já stále sedím před obrazovkou. Něco to do sebe má, i když na druhou stranu je to děsná nuda. Objektivně dávám dvě hvězdičky a jdu spát před koncem. 28% ()

nwx 

všechny recenze uživatele

Podle mě vynikající blbinka. Seriál jsem kdysi v telce zahlídl. Pěkně potrhlá věc. Tento návrat k tématu se mi moc líbil. Hlavně vzpomínkové retro scény. Hodně cool byla ta, kde se oba mladí herci poprvé oblékali do kostýmu. Jak si Robin navlékal špatně kaťata a hrál u toho srandovní song. Prostě prdel. ()

Reklama

PKD 

všechny recenze uživatele

Není to žadná Batbomba či tak ,ale jde o dobře udělaný pseudodokument, který se chvílemi maskuje za regulérní film. Zajímavý pokus. Každopádně, pro fandy onoho tv s., jasná povinnost. Bez debat. A důkaz, že sexy Kočka (doslova) Julie Newmarová, je i v r. 2003 pořád chodící žaloba za sexuální obtěžování. Což spousta jiných, včetně našich, tedy říci nemůže. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Holy splaaaang! Tak nízke hodnotenie? Asi som videl iný film, ale dlho som nevidel lepšiu sebaparódiu ako tu, čo predvádzal Adam West a Burt Ward. Úžasné gestá, hlášky, pohyby, mimika, radosť pre fanúšika. Síce retro časti dosť spomaľujú film a nie všetky sú práve najzábavnejšie, časti v súčasnosti niet čo vytnkúť. Tento semi autobiografický/semi parodický film má bavil dosť, jedno je ale škoda - celý čas som čakal, že si Adam a Burt navlečú kostýmy :) ()

Radek.SCH 

všechny recenze uživatele

Po King Kongovi jsem usnul a pak jsem se probudil a viděl tohle. Původně jsem si myslel, že je to nějaká další verze Pomsty šprtů a hned jsem to chtěl vypnout, ale chvíli jsem počkal a nakonec jsem se dodíval až do konce. Bylo to hodně na hraně. Mohlo to snadno spadnout do vod "debilní jakože komedie" ale pořád se to drželo nad hladinou a krásně to vyplavalo až na břeh, bez sebemenšího nalokání vody. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama