Prci, prci, prcičky 3: Svatba

• USA American Wedding (více)

Skandální hrdinové, které milují diváci po celém světě, se vrací u příležitosti velmi významné události ve filmu Prci, prci, prcičky 3: Svatba. Jim a Michelle se berou. Stifler plánuje rozlučkový večírek a Jimův otec, samozřejmě, je vždy po ruce s nějakou skvělou otcovskou radou. Parta z filmu Prci, prci, prcičky je zpátky s další porcí nezaměnitelného obhroublého humoru. Jestliže tedy chcete zjistit, co po nocích nedělat v gay baru, pokud chcete slyšet, proč sex s babičkou nikdy není dobrý nápad a proč ochlupení pohlavních orgánů se svatebním koláčem tvoří špatnou kombinaci – jste na správném místě. (Magic Box)

korbitch22

Obrovský zklamání co se do příběhu týče.Neskutečná nuda,až na minimum zábavných scén Stifler/FInch ( jako obvykle ) Stifler má neskutečně na píču napsanej charakter,ze sice vypatlanýho řízka ( kterej ale měl prostě svůj říz a talent ) je blbeček co trénuje žáky ve fotbale a všichni ho nesnášej ( jako obvykle ) Mizerný a zbytečný scény jako např.ty dvě děvky v baráku na párty.Je sice pěkný koukat se na úžasný umělohmotný roštěnky,jenže scéná s těma rodičema nebyla vtipná,celý to nemělo význam ani hlavu a patu a byla to jen nudná výplň duchaprázdnýho příběhu.Navíc ve filmu chybí základní postavy.Byl jsem ještě z odřenejma ušima na 3*,dokud Stifler nesežral hovno.To už byl vrchol totální imbecility a nechutnosti a je mi jasný proč má ten film víc než druhej díl,protože spousta fanoušků týhle série jsou vypatlanci s filmovým vkusem larvy a inteligencí gumový koblihy.40% a pevně věim,že čtyřka nakopne všechny tyhle díly pro děti do řitě. ()

lesumir

Já vlastně ani nevím, jak to ohodnotit. Kdyz se podivate na ty nadherne filmy jako Shawshank, CIsta duse, Zelena mile nebo treba Forrest, tak vam tohle prijde jako nejvetsi osuta kinematografie a to nemluvim o horisch fekalnostech. Na druhou stranu clovek potrebuje vypnout, trosku se zasmat trapnostem a dalsim hlopym gegum. Jsem z toho dost na vazkach, ale pro teen je to urcite velka zabava. 3/10 ()

Kryton

Když pohlédnete jaké díly poté nasledovaly , pak je toto stylové a paradní zakončení příběhů našich oblíbených hrdninů ( a necukejte , určitě jste podlehli manii). Ano máme zde pár fekálních vtípků (lanýž) , ale z přihlédnutím co vzniklo jako kopie je to jako koukat na Monty Pythoni teenagerskych komedii :D . Co mi , ale nejvíce uvízlo v hlavě je onen taneční battle v gay baru. "Všichni chtěji Stifflera!" :D . To němelo chybu a celý film vytahlo nahoru. Jak zde bylo zmíněno Stifler zde jednoznačne převalcuje všechny postavy a nakonec se u něho dočkame i romantické polohy. Kdo by to byl čekal od babkošuka! :D ()

Desperado

Ak je toto naozaj posledná časť, môžem ho považovať za ideálne zakončenie úspešnej série. Vtipných scén je pomenej, ale tých zopár stojí naozaj za to. No už si ťažko viem predstaviť , o čom by bol prípadný štvrý diel, takže je to dobré takto ako trilógia. Na hercoch už je vidno, že im zopár rôčkov pribudlo a úspešnú tínedžerskú komédiu by nebolo vhodné nastavovať v podobe nasilu natočených dielov o americkej rodine, americkom manželskom živote, rozvode a starobe. Brrr ()

Derek

najlepšia časť z trilógie. je tu dosť (ale skutočne dosť!) nadávok (určite viac ako v south parku), sem tam i nejaká tá totálna nechutnosť, ale príjemné prekvapenie je, že to nie je natočené úplne nechutne (ale znesitelne), takže pri sledovaní maximálnych odporností budete pohoršený, ale zároveň sa budete i smiať. ()

• Pracovní názvy byly: American Pie 3 a American Pie 3: Piece of Pie. (Stocki)
  • Stifler (Seann William Scott) pronese výrok “suck my dick“ (v překladu “vyhul mi hůl“). V původním znění je podle Stiflera autorem výroku Ron Jeremy, zatímco v českém překladu zazní jméno Rocco Siffredi. Jeremy je americký pornoherec. Siffredi je italský pornoherec, režisér a producent. (Stocki)