Olivia je slavná filmová hvězda. Nemůže si proto dovolit, aby vyšlo najevo, že má ženatého milence. Když ji s ním však paparazzi přece jen vyfotografují, využije toho, že je na fotce náhodou i komorník Antonio, a začne ho vydávat za svého nového přítele... (TV Prima)

Heywood

Remake poměrně úspěšného francouzského filmu s dobrými herci a trochu vyfantazírovanou hispánskou enklávou v USA. V podstatě komorní příběh hodného mouly, který sice má naše sympatie, ale moulou zůstane, stejně jako filmová kráska zůstane ve svém světě peněz a opuštění do doby, než ji někdo, jak se říká klofne. Hezky to uplyne a z hlavy brzo vyplyne. 60% ()

Hixx

No kto by si to niekedy nepredstavoval ako chudobný chlapec idete na rande s krásnou herečkou. Príjemná komédia ktorá nevyniká nápadom ale o to viac budete držať prsty obyčajnému latino chlapikovi aby aspoň on zažil nejakú tu minútku slávy namiesto Vás. Eugenio Derbez je proste týpek a jeho hlášky pobavia. ()

Dusty56

Hrozný remake francouzského filmu. Dějově to je stejný, tam nic zkazit nešlo. Ale herecký výkony jsou odstrašující. Hlavně od Maxe Greenfielda to je katastrofa. Samara Weaving je zase nesympatická a průměrný výkon Eugenia Derbeze to taky nespraví. Doporučuju jedině francouzský originál, tohle je ztráta času. 40% ()

Kecman

Přirovnáváte to tady milí přátelé k filmům "Vem si mě" nebo "Nothing Hill" či "Milovník po přechodu". Omyl vážení je to přesná kopie francouzského filmu "Dablér" ()

StandikK

Říká se, že do stejné řeky dvakrát nevstoupíš. Tento film je toho hotovým příkladem, když Derbez po předchozím kopírování filmu Přes palubu si zahraje hlavní roli i v kopii filmu Dablér. Proč má pořád někdo potřebu kopírovat komedie z předchozích let? Já vím, pro prachy. Každý, kdo ucítí, že by takový "skvělý" nápad mohl vydělat prachy, proč né, že? Lidé jsou zkrátka supi a toto fakt ne. Weawing spíše připomíná labilní socku závislou na antidepresivech a Derbez je fakt chudák. ()