Reklama

Reklama

Pilné kočičky se servírovacími vozíky se po lekci dobrých mravů a úzkostlivě dodržované hygieny učí, jak se o vás postarat ještě líp. Poleťte s absolventkami školy letušek... Je to ta nejpochybnější parta adeptů kurzu pro posádky letadel, jaká má kdy vzlétnout k nebesům. Až bude mít poslední várka nováčků ve Wiedemeyorově akademii za sebou všechny zkoušky, bude lepší, když se připoutáte. Čeká vás totiž rozpustilý let plný strachu, zábavy a výtržností. Pestrá sbírka ztracených existencí, bláznů, hlupáků, prostitutek a nymfomanek chce projít vítězně kurzem. Jakou ale mohou mít šanci, když se při zkušebním letu setkají s pilotem bez kvalifikace, obchodníkem na cestách, který podlehne záchvatu zuřivosti po požití LSD, blekotavým teroristou a letadlem, které se vymkne kontrole... a ke všemu je v trupu letadla trhlina, způsobená výbuchem bomby! (Bonton Home Video)

(více)

Recenze (6)

demented 

všechny recenze uživatele

Typická komédia 80.rokov o parte tých najväčších looserov, snažiacich sa uspieť v akadémií pre stewardov, ktorá zdárne nesie odkaz Policajnej akdémie. Btw u nás vydal Bonton pod názvom Škola letušiek. ()

Reklama

EXPERTMOVIES 

všechny recenze uživatele

Je to nejpochybnější parta adeptů kurzu pro posádky letadel, jaká má kdy vzlétnout k nebesům. Až bude mít poslední várka nováčků ve Wiedemeyorově akademii za sebou všechny zkoušky, bude lepší, když se připoutáte. Čeká vás totiž rozpustilý svět plný strachu, zábavy a výtržností. Pestrá sbírka ztracených existencí, bláznů, hlupáků, prostitutek a nymfomanek chce projít vítězně kurzem. Jakou ale mohou mít šanci, když se při zkušebním letu setkají s pilotem bez kvalifikace, obchodníkem na cestách, který podlehne záchvatu zuřivosti po použiti LSD, blekotavým teroristou a letadlem, které se vymkne kontrole. A ke všemu je v trupu letadla trhlina, způsobená výbuchem bomby. Adepti se nevzdávají a udělají všechno pro to, aby úspěšně přistáli a prošli kurzem. Vynikající bláznivá komedie z 80. let, plná krásných žen, dobré hudby, legračních scén. Film vydala na VHS kazetách společnost Bonton Home Video pod názvem "Škola letušek" s českým dabingem. ()

J.Connor 

všechny recenze uživatele

Typický produkt své doby, mírně lechtivá taškařice v tradici mnoha různých "akademií". Je pravdou, že mnoho těchto filmů získalo do názvu slovo akademie jen přičiněním českého distributora, ale na druhou stranu u mnoha z nich skutečně můžeme vypozorovat jednotící linku, stejně jako zde, byť se výjimečně jedná o "školu". Vyloženě neurážející film (v rámci svého žánru), ale také ničím výrazně zajímavý, s mělkými postavami, kterých je až příliš mnoho. ()

Galerie (2)

Reklama

Reklama