motyka52

Hlavní sílou Medvěda není jeho příběh. Ten slouží pouze jako nalajnování hřiště, na kterém se brilantně odhalují jednotlivé charaktery a povahy, jde se hluboko do jejich duší a přestože to trvá tak krátce, je to tak dokonalé. V tom seriálu snad není jediná nezajímavá postava. V kombinaci s perfektní kamerou, střihem a hudbou je to skutečný seriálový fine dining. ()

Eiidax

Druhá série je skvěle natočené kulinářské drama o píď lepší než série první. Hltal jsem každou minutu, obzvlášť druhou půli série. Každá postava dostala svůj zasloužený prostor zejména Richio dějová linka byla vrchol série. Rodinná oslava v episodě 6, byla tak excelentně vystavená, že mám husí kůži pokaždé, když si na ni vzpomenu. Poslední episoda mě posadila na prdel a zároveň v posledních minutách ''uzavřeného mrazáku'' zvedla svojí dramatičností ze židle. Výjimečný seriál, jenž si zaslouží vaší pozornost i čas. Miluji to a už se nemůžu dočkat na třetí sérii. ()

Pudding

Ještě lepší než první série! Tady se mi líbilo že se o každou důležitější postavu pořádně postaraly a dali jí svůj prostor a prostě úžasnej charakter development!!! Skvělá kamera, herecký výkon, barvy a tak dále. Nemůžu se dočkat na třetí serii s Carmym v čele! ()

Flatron

Za mňa osobne najlepšia séria tohto roka spomedzi všetkých  seriálov a to musím dodať, že seriály o varení a podobne  veľkým  oblúkom odchádzam, ale v tomto prípade to inak  nejde...skvelá  pohodova  prvá polovica série a druhá polovica  série je čistá  emocna smršť podporená výkonmi postáv, ktoré sa vám hlobko  vryju  do pamäte. ----- Vzhľadom na záver  druhej série,  mam pocit,  že 3.séria môže z Medveďa  spraviť dajme tomu Kultovu  záležitosť.  Minimálne v USA to tak pravdepodobne bude.  Silných 5*. ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD