Reklama

Reklama

Pravdivé lži

(seriál)
Trailer
USA, 2023, 9 h (Minutáž: 40–43 min)

Tvůrci:

Matt Nix

Hudba:

Toby Chu

Hrají:

Steve Howey, Ginger Gonzaga, Annabella Didion, Omar Benson Miller, Franco Castan, Deneen Tyler, Jackson Hurst, Owain Yeoman, Kim Matula, Pasha D. Lychnikoff (více)
(další profese)

Epizody(13)

Obsahy(1)

Šokovaná zjištěním, že její nevýrazný a nezajímavý manžel je zkušeným mezinárodním špiónem, je nenaplněná žena v domácnosti na předměstí hnána do života plného nebezpečí a dobrodružství, když je naverbována, aby pracovala po jeho boku na záchraně světa, zatímco se snaží oživit své manželství. (mikki089)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

kenkaku 

všechny recenze uživatele

Tak jako sorry, ale je to lepší než FUBAR. Ten mě svou idiocií i obsazením doslova vytáčel. Tady je sice obsazení tabulkově super korektní (jak jinak - bez LGBT by to nešlo), ale nebije to do očí na úkor kvality. Prakticky jediné co mě vyloženě štve jsou ty občasné “technologické zázraky” (které měl FUBAR taky mimochodem), zamrzí snad jen zbytečná dětinskost (je to rozhodně více “family friendly”) a (přiznávám) uráží i samotný název. S True Lies, ze kterého si půjčil i jména hlavních postav, má společné opravdu jen to. Děj si jde už od první epizody svojí cestou a je tedy čistým parazitismem a srovnání nezasluhuje ani za mák. To ale neznamená, že sledování bolí. Některé epizody jsou doslova perfektní. ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Za nehorázne parazitovanie na slávnom mene a dokonalom akčnom blockbusteri od Cameron, ktorý bol o svetelné roky ďalej kvalitou ako pôvodný film dúfam jednu hviezdu a neodporúčam pozerať, pretože okrem názvu a špiónskej rodiny to nemá spoločné nič. ()

Reklama

Galerie (16)

Reklama

Reklama