Reklama

Reklama

Walker: Independence

(seriál)
  • USA Walker: Independence
Trailer 1
USA, (2022–2023), 9 h 19 min (Minutáž: 43 min)

Epizody(13)

Divoký západ jí sebral vše. Touhu po odplatě jí ale nemohl vzít nikdo... Abby Collinsová (K. McNamarová) prchá spolu se svým manželem Liamem ze zkorumpovaného Bostonu na Divoký západ do města Independence v Texasu, kde Liam získal místo šerifa. Oba doufají, že v tomto vzdáleném kraji naleznou nový a lepší život a nechají minulost za sebou. V noci nedaleko Independence jsou však přepadeni neznámým pistolníkem a Liam na místě umírá. Samotná Abby přežije jen díky apačskému stopaři Calianovi (J. J. Cortez), který ji včas nalezne a ošetří. Pomůže jí dostat se do Independence a vyhledat Augusta (P. Chambers), čestného zástupce šerifa, který by ji mohl v její situaci pomoci. Zde vedle tanečnice Kate Carverové (K. Findlayová), s níž se brzy spřátelí, potká známého potížistu a psance Hoyta Rawlinse (M. Barr). Ten se stane jejím spojencem v boji proti novému šerifovi Tomovi Davidsonovi (G. Hovanessian), v němž Abby pozná vraha svého muže. Kvůli vlastnímu bezpečí se proto všem představuje příjmením Walkerová a dává si za cíl nalézt důkaz o úkladné vraždě svého muže a přivést Toma Davidsona před spravedlivý soud. (Česká televize)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (3)

dragonian odpad!

všechny recenze uživatele

takze takto..cierny sheriffovia a emancipovane zeny..nie to nie je svet po ww2 to je wild wild west..alebo prepisovanie historie..dakujem neprosim ()

Reklama

Dr.Marek 

všechny recenze uživatele

Příjemnej a vtipnej seriál, odpočinkový, s dobrým obsazením. Trochu napětí, trochu humoru, krásná krajina. Super kamera. ()

Galerie (62)

Reklama

Reklama