Reklama

Reklama

Citrónová romance

(TV film)
  • USA Love Under the Lemon Tree

Obsahy(1)

Když se ctižádostivá fotografka Beck rozhodne přihlásit do prestižní fotografické soutěže nejkrásnějších míst na světě, vzpomene si, že kdysi byla s rodiči na slunném ostrově Serenity. To místo je přesně to, co potřebuje. Hotel na Serenity je přeplněný, a tak se Beck ubytuje na okouzlující městské farmě Lemon Tree, kde se seznámí s drsným, ale pohledným majitelem Joshuou. Dvojice uzavře dohodu: Josh pomůže Beck objevit skryté poklady města, pokud mu ona pomůže s PR farmy. Jejich spolupráce není žádná procházka růžovým sadem, ale i tak mezi nimi brzy přeskočí jiskra. Zjistí, že mají společného víc, než si původně mysleli. Josh má ale jedno velké tajemství… (JOJ Cinema)

(více)

Recenze (2)

rivah 

všechny recenze uživatele

Když cestující fotografka Becková se rozhodne vstoupit do soutěže, zamíří na slunný ostrov Serenity. Zůstane na okouzlující farmě Lemon tree, kde potká jejího pohledného vlastníka Joshuu...Romantická limonáda. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (1)

  • Když se Beck (Maddison Bullock) ubytuje ve své chatě, má zelené dveře, když se však před nimi objeví následně, jsou hnědé. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama