Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

June a CENTAC slaví úspěchy a Griselda má podezření, že někdo z jejích lidí donáší policii. Opulentní oslava narozenin, kde o kokain není nouze, se pořádně zvrhne. (Netflix)

Recenze (5)

Sabrewulf odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Já prostě vždycky úplně MILUJU, jak policajti na různých hlášeních a sezeních strašně rozebírají nějakou mafiánskou mrdku, jak přesně vědí, že daná mafiánská mrdka dělá to a tamto, a řídí to i ono a mají plnou hubu keců jakože nemají dostatek složek a policejních složek a kecy prdy beďary ohledně složité cesty k zatčení a jiné pičoviny, když  úplně to nejjednodušší je prostě přijít a tu krávu střelit do te její držky s vizáží přestárlé italské kurvy. V reálu i ve filmech se vždycky dějí samá svinstva i ze stran různých FBI a jiných vládních institucí, ale takovou jednoduchou věc prostě nezařídí nikdo? Nepobírám. ()

0kozel 

všechny recenze uživatele

Zatím nejslabší díl. Vypadá to, že tvůrci neměli dost nápadů na šest dílů a tak začínají zbytečně protahovat, ztratilo to tempo a atmosféru. A pokud by takhle fungovala policie ve skutečnosti, tak pochybuji, že by kdy něco vypátrali. ()

Galerie (25)

Reklama

Reklama