Když se všechno po*ere: Woodstock 99

• USA Trainwreck: Woodstock '99 (více)
USA, 2022, 2 h 23 min (Minutáž: 45–52 min)

Režie:

Jamie Crawford

Jon Opstad

Jonathan Davis, Gavin Rossdale, Fatboy Slim, Jewel Kilcher, James Brown (a.z.), Sheryl Crow (a.z.), Dexter Holland (a.z.), Bill Clinton (a.z.) (více)

Festival ve Woodstocku v roce 1969 sliboval mír a hudbu. Jeho obnovená verze po třiceti letech se ale nesla ve znamení nepokojů a brutality. Proč se to celé tak zvrtlo? (Netflix)

arcticsky

No jo - slavný pokus oživit atmosféru konce šedesátek tím, že budu prodávat třetinku vody za cenu basy piv. Hudba zde byla jistě extra dobrá, sledoval jsem tenkrát záznamy v TV. Jinak organizace hnaná chamtivostí a  zvládnutá na hovno. Obviňování jednoho z organizátorů směrem k zpěvákovi Limp Bizkit nebo jiných výtečníků ke kapele Korn jsou úplně mimo mísu...to byla naprosto standardní vystoupení a divit se tomu, že se dav "vlnil" může jen úplný vůl, který nikdy nikde nebyl. ()

fixaman

Dokument HBO vzbuzoval dojem, že návštěvníci na Woodstocku 99 jen trpěli. Tady ukázali to, co jsem už tušil. Že i když se to všechno neskutečně zvrhlo, pro většinu to byla ta největší jízda jejich života a Woodstock si užili. Taky bych na takovou party nikdy nezapomněl. Nejblíž tomu svojí chamtivostí v mém životě měl poslední Aerodrom, ale i když si to pořadatelé určitě zasloužili, ten fanoušci bohužel útokem nevzali. Škoda. Jinak další top dokument od Netflixu, užil jsem si každou minutu :-) ()

P.J.2

Vítejte na festivalu Woodstock 99, domě nenažraných promoterů, kteří chtějí udělat snadný prachy ale zároveň baště incestních puberťáčků, který doufaj, že si konečně štrejchnou i s někým jiným než je člen rodiny. Vše je zde dostupné, fety, chlast, nelegální a rozhodně neschválený sex, fekálie všeho druhu, jen to IQ se někam zatoulalo. Neváhejte a přidejte se k pestrému programu jako např. osahávání bab, ničení dřevin všeho druhu, hod daleký všemožnými předměty a jako zlatý vrchol? Pálení vseho hořlavého či nehořlavého, zakončeného sice menším ale o to familiérnějším vybuchem, na následky nehleďte, anonymita je jedna z předností této akce. NO TOMMOROW! YYYYEEEEEHHHAAAA!! ()

mm13

Ako zaznelo: Perfect (shit) Storm. Že najdokonalejšia búrka! Akurát (som spomenul už minule) sa mi prejedá ten "netflixovský", na poli dokumentov najjednoduchší možný formát - svedectvá, spomienky, subjektívne súdy, ale žiadne sprievodné slovo, žiaden ponor do širšieho kontextu, príčin vedúcich k danému momentu, nehovoriac o priamej konfrontácii dvoch táborov... Tentokrát im ale z toho, napriek vymenovanému, vyšiel vcelku postačujúci, aj keď zďaleka nie úplný obrázok... a hlavne (prečo tentokrát aj štvrtá *) - dal som to na jeden jediný záťah! (a čo som včera v noci ešte stihol nazrieť nazrel do Woodstock 99: Peace, Love, and Rage, tak tam to je, tam to celé, komplexné a spätne až do očí bijúce, tam TO je hneď od úvodu!) ()

666Carnage

Když hráli Korn a Limp Bizkit a já viděl co dělal dav měl jsem husinu. Když jsem viděl jak se chovají lidi, když je zavřete do 13 km dlouhé ohrady a jste chamtivý měl jsem husinu. Když jsem viděl pořadatele, jak jsou v klidu a nevidí přes balík peněz měl jsem husinu. Tohle mohla být luxusní akce bohužel se do ohně přiléval tak dlouho benzín, až to bouchlo. 80% ()

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

NEJ roku dle TOP uživatelů a adminů ČSFD

29.12.2022

Opět se nám blíží konec roku, ale ještě před tím, než se všichni ČSFĎáci rozutečou do víru silvestrovských oslav, máme tu tradiční ohlédnutí za nejlepšími filmy a seriály roku podle nejoblíbenějších… (více)