Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jiří Markovič dostane od Ladislava Hojera na Vianoce nečakaný darček. Priznanie k ďalším dvom vraždám. Na Slovensku pri priehrade Ružín a na děčínskej náplavke. Od vedenia dostáva Jiří Markovič jasný rozkaz – dokončiť vyšetrovanie týchto dvoch vrážd a celý prípad uzavrieť (Voyo)

Recenze (28)

ANTYCHRYST 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Výlet na Slovenako a skvělá kalba na stanici :) opět tu máme další vraždy a poznávání krás naší vlasty.. musím zjistit jakou postavu hraje Kotek..taky dosti zajímavá.. je mrazivé sledovat jakou má vždy radost..ty úsměvy a grimasy..kdyz popisuje další vraždy..no a cesta na Slovensko a prej jee stoparky muzeme zastavit ja je osukam a zabiju a máte hned objasněny 2 vraždy...no tvl.. :) to je jízda 90% ()

Bozvav 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Již druhý díl, kde seriál došel do bodu, kdy opadá jeho atmosférická intenzita. Více prostoru dostává soukromí život vyšetřovatelů, mnohem méně prostoru zbývá pro vyšetřování Láďova zvrhlého řádění. Na jednu stranu to seriálu dodává na autentičnosti, na stranu druhou, tím, že atmosféra přestala být tak hutná, těžko se divák plně ponoří do rozpoložení, které by si takový případ zasloužil. Chtělo by to návrat mrazivé atmosféry z předešlých tří epizod, Pokud je to ještě vůbec možné. Je evidentní, že šest dílů je na udržení tempa, které měly první tři díly moc. I tak asi nejlepší, co se v našich luzích a hájích za posledních 30 let natočilo. Herecký koncert, protagonistům klobouk dolů. ()

Reklama

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak absolutní náhul pokračuje, a já bych se nedivil, kdybychom tu už teď měli jasný domácí počin roku. "Výlet" na Slovensko přinese zajímavý dobový - charakterový i pracovní kontrast vůči Pražské partě. A ve větší míře se objevilo i to, po čem jsem volal v minulém díle, tedy prolnutí s reálnýmý doku záběry z vyšetřování, opravdu mistrovský nápad. Stejně tak i to, že se tvůrci nebojí na moment trochu odlehčit a nahodit vtipnou vsuvku s Mišíkem a trojúhelníkem. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Samozřejmě chápu, že Markovič trest smrti odmítal, ale ta jeho obhajoba a souznění se sériovými vrahy prostě jde trochu mimo mě. Od toho jsou tu snad soudní znalci, aby posoudili, zda se to všechno u prosťáčka Ládi dá svést na nějakou diagnózu. Prostě bych Láďovo další přiznání neoznačoval za „vánoční dárek“. Každopádně výlet za východnári je fajn zpestřením série, přeci jenom už se trochu přešlapovalo na místě. Od náčelníka nicméně přijde jasný rozkaz – celé to uzavřít. Což si ani major, ani Hojer nepřejí. Tak či onak díl, který vlastně nepřináší nic moc nového – snad jen potvrzení, že Václav Neužil je výborný herec. A že Petr Uhlík má před sebou zajímavou budoucnost. ()

marhoul 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Velká paráda! Nekončící, nervyžeroucí opruz alias zábava zdegenerovaného znuděného parazita... Obecenstvo nespokojeně frflá, že je to pořád dokola, inu to je těžko. Být v kůži Markoviče a poslat to k šípku nebo trpělivě hrát partii dál a čekat, co všechno drahoušek, v dobrém rozmaru, ještě přihodí? S ohledem na fakt, že některé oběti nebyly ani ztotožněné, na bordel na jiných pracovištích viz. Košice, byl postup pana Markoviče mistrovským tahem. Tento díl se vymyká předchozím tím, že jsem se několikrát od srdce zasmála, absurdita řady situací je natolik ulítlá, že nepochybuji o autorovi. Život sám. Kotek vynikající. Isteník, Heriban, Neužil rovněž. Ustřední duo famózní. ()

Galerie (5)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama