Metoda Markovič: Hojer

• Česko Hojer (pracovní název) (více)
Česko, 2024, 5 h 47 min (Minutáž: 57–62 min)

Režie:

Pavel Soukup

Scénář:

Jaroslav Hruška

Kamera:

Ondřej Belica

Hudba:

Jan Richter

Recenze uživatele TKommander k tomuto seriálu (2)

Metoda Markovič: Hojer (2024)

Výborně zpracovaný seriál, ale musím se pozastavit nad jedním faktem. Více než polovina nově odsouzených vrahů či masových (davových) vrahů uvádí jako motivaci jejich vlastní zviditelnění, často dokonce jmenují své vzory (např. Ramireze). Právě proto mé hodnocení zůstává u 4* a nepřeji si druhou řadu. Jistě by byla výborně zpracovaná, Pavel Soukup nám po annaismissing přináší další výborný počin naší doby, taktéž chápu vztah Jaroslava Hrušky k událostem okolo Hojera, ale stejně tak, jako nechutná reportáž pořadu Reportéři ČT  (Straka), i pokračování by mohlo přinášet některé nepříznivé okolnosti spojené se zařazováním takových lidí do mediálního prostoru. ()

Chyba systému (2024) (E05)

Tenhle díl v podstatě do seriálu nepřináší nic nového - situace, které jsme již měli možnost vidět, dialogy, které jsem již slyšeli... Po vysokém hodnocení předchozích dílů tenhle musím hodnotit protichůdně. ()