Stowaway

Nedávno podmienečne prepustená Bella Dentonová (Ruby Rose) sa svojmu odcudzenému otcovi neozvala niekoľko rokov. Preto je Bella šokovaná, keď jej jeho obchodný partner Meeser (Frank Grillo) oznámi, že Tomas je mŕtvy - a ona zdedila jeho luxusnú jachtu. Čoskoro Bella žije plážovým životom s novým priateľom Michaelom (Patrick Schwarzenegger). Jej sen sa však zmení na nočnú moru, keď jachtu s ňou na palube unesú traja bezohľadní zlodeji pátrajúci po ukrytom bohatstve. Bella musí využiť všetok svoj um a odolnosť, aby ako čierny pasažier na vlastnej jachte prežila smrteľnú hru na mačku a myš, a zároveň odhalila tajomstvá o otcovi, ktorého sotva poznala. (TV Markíza)

himor

No pre boha a toto zas čo bolo? Absolútne plno nelogickostí, naozaj zlých hercov, na čele s Ruby. Námet, scenár, hrôza...dokonca mi vadila aj hudba. Absolútne zlé a absolútne zbytočné, plné tupých dialógov a neuveriteľných bitiek. Scéna so strážou a úchylným únikom, boli strašne hlúpe. Proste čosi úžastné. Ešte musím vyzdvihnúť slovenský dabing, kde všetci dabujú buď po opici, alebo po mozgovej porážke. Ach. 5% ()

Heywood odpad!

Zkuste počítat logické chyby a dojdete k zajímavému číslu. Pak přemýšlejte, proč tuhle blbost vůbec někdo natočil. Pak se držte za břicho, až uvidíte člun pobřežní hlídky. To, že Ruby Rose neumí vůbec hrát vím dlouho (prý je dobrá v komediích?), ale že dokáže točit až takovéhle blbosti... inu modelka... Oblíkla rozdrbané džíny a je z ní herečka....a mladý Švarcík? To také nestálo za nic, a i blbec ví, že je cena za unci zlata a 80 mil US se dá spočítat na objem...ach to byl ale odpad. (Na IMDB to má nezasloužených 31%.) ()