Realitná maklérka Margot (Emma Roberts) a právnik Griffin Reed (Thomas Mann) by mohli byť dokonalým párom. Jediným problémom je, že sa nikdy nestretli a obaja sa chystajú zasnúbiť s niekým iným. Všetko sa však zmení, keď ich osud posunie do života toho druhého a otvorí im oči pre pravú lásku. (Arsenal83)

BStone

Příjemná romantika s Emmou, které tyhle role sedí. V rámci žánru solidní nadprůměr, i když některé scény jsou lehce přepálené. Ale bavilo mě to. 60% ()

Sejkorka

Podivně jsem to zkouknul nadvakrát a lovil zpětně, kde jsem to napoprvé přerušil (a v paměti proč). Takže jsem některé scény, (třebas tu z restaurace, kde zpočátku člověk myslí, že mluví Margot s Griffinem a ona je i  Clementine a taky Kip  Zápletce docela věřím, stejně jako v osud. Sice nemusí být tak okatý, ale co by bylo, kdyby, to mě v životě napadlo stokrát. Emma Roberts je super, stejně jako její jmenovkyně Stone a Watson. Nakonec, i Emma Thompson je výborná herečka. Někdo píše, že viděl Britt Roberston (což taky moje velká oblíbenkyně) v první negativní roli. Asi jo, navíc jí to bez rozpuštěných vlasů tolik nesluší. Ale sestry jsou to přesné. PODRUHÉ 9-9-24 pořád stejná odpočinkovka. Pozn. Thomas Man kraje v rakovinovém filmu Já, Earl a holka na umření. Zajímavosti : Zápletka so zámenou totožných adries na dvoch rôznych miestach, po saune a množstve vodky, odkazuje na sovietsky film Irónia osudu (1975).  ()