Cestou na nádraží bourá do Radčina auta neopatrná paní. Radka ve stresu souhlasí jen s předáním telefonních čísel. Mirek má zastupovat v režii legendárního pořadu Hvězdy tančí a dramaturg Šmarda ho prosí, aby směl jet do Prahy s ním. Radka je v šoku, protože volané číslo neexistuje. Šmarda se v pražském studiu seznamuje s Johanou, která tam k Mirkovu velkému překvapení pracuje. Radka se ze situace s bouračkou hroutí u Cyrila na zahrádce. Mirek s nelibostí vyslechne rozhovor arogantního střihače, který evidentně spí s jeho dcerou. Cestou od Cyrila Radka zjišťuje adresu podvodnice s telefonním číslem. Mirek i Radka si ten večer zvolí pomstu. Oba pak zažijí skvělé pocity úlevy, ty ale trvají jen krátkou chvíli. (Česká televize)

tuctovychlap

hoven plný svět..takže jedno kadění (a dobře jí tak, bábě!!! :)) průser nedělá..spokojenost.. teda aj spätne zdvíham hodnotenie na štyri červené päťcípe pri všetkých epizódach..Pruša ma už asi výrazne neprekvapí (predsa len..úchyl je Průša ;)), takže sa zdá, že na 80% hodnotení ostanem.. ()

AnkaF

Podle fekálního humoru se zdá, že fascinace  defekací Jana Prušinovského musí mít hlubší důvod. Proč by jinak kazil vesměs příjemnou podívanou?  ... škoda ...Tenhle "humor" není vtipný, není uvěřitelný a jednotlivým epizodám škodí. ()

Ficka_CZ

Jo, je to návrat k fekálu, ale mně osobně to hovno za stěračem způsobilo hurónský smích. Celkově šla kvalita ale dolů a zůstala tu halda nevyužitého potenciálu. Tak snad to bude odrazový můstek na poslední dva díly. ()