Reklama

Reklama

Včelař

  • USA The Beekeeper (více)
Trailer 1

VOD (1)

Clay (Jason Statham), bývalý agent tajné organizace Beekeepers, se po smrti svého přítele a souseda vydává na cestu krvelačné pomsty celostátních rozměrů. (Arigato)

Videa (16)

Trailer 1

Recenze (197)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Já mám Ayera pořád ještě rád a marně pátrám v paměti kam zmizely časy Patroly, Street kings a nebo třeba Sabotáže. The Beekeeper je přímočaré revenge béčko, kde se Jason Statham snaží pobít internetové podvodníky, kteří pod záminkou zavirovaného počítače luxují lidem účty a připravují je o všechny jejich peníze.V téhle rovině je Beekeeper naprosto v pořádku. Zápletka je jasně daná a v dnešní době aktuální, akce je dost a není vůbec špatná a Statham má charsima se kterým by utáhl i horší filmy. Pak je tu ale druhá rovina filmu, která se snaží o budování univerza s tajnou organizací včelařů zabijáků a tady to extrémně skřípe a nic dementnějšího sem dlouho neviděl. Je tu dost patrná inspirace světem Johna Wicka, ale poslouchat všechny ty drsné hlášky prošpikované na sílu včelí tématikou dost bolelo a mnohdy to působilo jako výtvor amatérské improvizace a ne jako něco co napsal zkušený (jakkoliv ne moc dobrý) scénarista. Na jednu stranu tedy zklamání, ovšem na tu druhou je spousta horších a když si odmyslím tu retardovanou včelařskou část pak je Beekeeper vlastně celkem v pohodě. Příště bych každopádně rád viděl Ayera i Stathama u něčeho s méně “ambiciózním” scénářem…60% ()

Flynn 

všechny recenze uživatele

Taková jednoduchá oddychovka s akcí. Řečičky okolo, jakože si pro tebe jde Včelař a když se rozhodne, tak si přijde byly jasně inspirované Wickem 1. Akce slušná, záporáci otravní a člověk jim to přeje. Člověk, co má chuť jen tak kouknout na střílečku/mlátičku si to vklidu užije. Nenadchne neurazí. Jason je stejný jako ve všech ostatních filmech. Kamenná tvář a jde si za svým. Pod taktovkou Guy Ritchieho však dokáže film okouzlit mnohem více. ()

Reklama

verbal 

všechny recenze uživatele

Pozor, bzzzzzučí tu bojler! Jasoň se těsně před důchodem převtělil do nejsmrtonosnějšího včelaře všech včelařů, aby pilně jako včelka hierarchicky vykouřil partičku slizkých kokotporátních kyberšmejdů, kteří namazali med kolem huby jeho úpa nejlepší kámošce, jež mu jako jediná v životě dovolila vespanně elektrozkřeslovat sršní hnízdo. Dojemné! Avšak hlavní Pučmeloud je nezvedená larva samotné královny Spojených sráčů, tudíž aby mu Jasoň nakonec dal žihadlo, musí rizikově opylovat samotný Fortnox, zlikvidovat polovinu vztekle se rojící tajné služby a málem i típnout Hilary Clitovou. A to se přeci v holyúdských filmech nedělá! Fuj! Je z toho taková strojová, pateticko kýčovitá a těžce lobotomizovaná Odplata, zcela bez koulí, invence, logiky i tahu na úl, která absolutně neMele. A já, už asi naivně, čekal od Vočaře něco sofistikovanějšího, co by se mi nesnažilo způsobit tumor na vkusu a demenci. ()

mzss1 

všechny recenze uživatele

[49%] Asi už stárnu, kdysi bych to hodnotil asi lépe, ale co s tím nadělám, když mě zde krom Stathama a jeho bojů vůbec nic nebavilo ... Ani bych neřekl, že je tento film dějovým středobodem o Stathamovi ... Máme tu plno nesympatických postav, včetně nulového děje. Ani ten Irons mi zde neseděl. Opravdu to jen trochu zachraňuje celkem solidní akce ze strany Jasona (dobré bitky, přestřelky atd, i když neměly moc velký náboj). Třeba takový Mechanic 2 mě bavil mnohem víc. Dal bych tomuhle béčku i o hvězdu navíc, ale nemohu. Jason to celé zachránit nemohl ... No, snad příště! ()

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Stačí jedna uhynulá včelka prostřednictvím phishingových pučmeloudů a Včelař Statham jim stoupajíc po hierarchické pyramidě ukáže, jaká je cena medu.. Mám tě rád, Jasone, a budu k tobě upřímný, i kdybych ti musel kvůli tomu utrhnout horní knoflíček na košili. Tahle kolosální pitomost o nesmrtelném chovateli hmyzu má stěží hodnotu dvou voštin. Nezlobím se ale na tebe. Nemůžeš za to, že Kurt Wimmer je trubec.. ()

Galerie (35)

Zajímavosti (5)

  • Film mal pôvodne debutovať na streamovacích platformách. To sa však zmenilo v októbri 2023, keď šéfovia štúdií MGM/Amazon zistili, že začiatkom roka 2024 nebudú v kinách uvedené žiadne akčné filmy. (m.a.t.o.)
  • Natáčalo sa od septembra do decembra 2022 v Anglicku (Londýne, Tyringham, Tyringham, Isle of Sheppey), najmä kvôli úzkemu rozpočtu (34 miliónov dolárov) a tam poskytnutým daňovým úľavám. (Arsenal83)
  • Vo filme sa vyskytuje viacero starších technológií, najmä počítačové CRT monitory. Je to preto, že príbeh sa mal pôvodne odohrávať v roku 2003, kým sa od nápadu upustilo. Keďže však umelecké oddelenie už začalo získavať časť hardvéru, z rozpočtových dôvodov sa rozhodli ponechať si to, čo už nakúpili. (m.a.t.o.)

Související novinky

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

Statham, Stallone a Ayer chystají společný projekt

01.11.2023

Rýsuje se nám zde nová dlouholetá spolupráce na poli akčních filmů? Populární britský herec Jason Statham si údajně natolik užil natáčení nového snímku v režii Davida Ayera (Sebevražedný oddíl,… (více)

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

David Ayer natočí akčňák se Stathamem

07.05.2022

Poslední snímky režiséra Davida Ayera (Drsný časy, Králové ulice) nebyly přijímány vůbec dobře. Sypat se to začalo už Sabotáží z roku 2014, následovala komiksárna od DC Sebevražedný oddíl, který se… (více)

Reklama

Reklama