hnkflknk

Dobrý triky na rok 1991. Týpek ze slévajícího se kovu se jim opravdu povedl. Napínavé, občas vtipné a brutální, smutné. Akce skvělá. ()

rsimonyi

Výborné a geniální pokračování skvělého filmu v němž dostává Schwarzenegger daleko větší prostor. A Robert Patrick jako Terminátor z tekutého kovu je také skvělý. Vřele doporučuji, protože tento film předčil i originál. Což se u takto skvělých filmů stává jen vyjímečně ( a James Cameron to ale umí ) . ()

muoaner

Při úvodní melodii a při napsání slova Schwarzenegger tučným písmem z kovu na pozadí z ohně mám vždy husí kůži, i když jsem ten film viděl snad 10x. Největší klasika všech dob! Tak že tum tudu tum tu du ()

memoman

Pokračování,u kterého je jediná nevýhoda v již objeveném příběhu,který ale zato nabízí mnohonásobnou porci akce,které je od začátku do konce více než dost a je minimálně bombastická! Tentokrát je zde dítě-akční hrdina (Edward Furlong jako mladý John Connor,který působí prozatím jako typický americký teenager-grázlík). A Arnold zahrál již kladného kyborga,s kterým je dokonce sranda,poté co ho John naučí hláškovat a trochu polidštit. Opět ohromily triky,které ohromují dodnes,tentokrát v zastoupení jiného záporáka,T-1000,který je celý ze zvláštního rtuťovitého kovu s neuvěřitelnými regeneračními schopnostmi v podání uhrančivého Roberta Patricka. Nezapomenutelná hudba i skvělá kamera,a atmosféra ani tady nepolevuje ve své temnosti. Naopak z prvního filmu zúročuje odstrašující myšlenku o úloze lidstva na naší planetě a o vztahu k moderním technologiím. ()

icedalaman

Když šel tenhle film do kin byly mi čtyři roky. kdž jsem jej poprvé viděl bylo mi šest. Sice jsem ještě nechápal to proč se Sára snaží zabít Dysona nebo o jakém soudném dni to melou. Ale jednou jsem věděl jistě, a to že bych taky chtěl mít takového terminátora jako John Connor. Hlavně proto jsem se na tohle díval pořád dokoa. Teď jsem o něco starší a terminátora už si zastak nepřeju, ale jedno mi zůstalo. Že se na tohle můžu dívat furt dokola a do zblbnutí ale nikdy mě to nepřestane bavit. A doufal jsem že i když soudný den nenastane tak se Arnold ještě jednou vrátí jak slíbil. A to mi taky splnil. Ale o tom jindy. T2 je tedy naprosto určitě, jasně a jistě nejlepší akční film který se kdy natočil a tohle už překonat nepůjde (omlouvám se Slyi ale tvůj Rambo bude vždy až druhý). ()

Paul_cz

Když jsem byl malej (6 let), z Terminátora jedničky jsem měl hroznej strach.Dodnes si pamatuju, když na to koukali rodiče, tam byla scéna kdy T-800 povstane bez kůže z vraku náklaďáku a začne pronásledovat Sáru.To jsem utekl do pokoje a snažil se neposrat strachy.Noční můra následovala : ).Přesuneme se pár let do budoucna, mě je 10, a T2 je můj nejoblíbenější film všech dob.V tu dobu jsem jím byl posedlej, viděl jsem ho třeba dvakrát až třikrát denně.A to jsem na to čučel s dabingem a nedokázal docenit ta témata kterými se zabejval.. No abych to zkrátil, tahle moje láska přetrvává dodnes, a celou trilogii naprosto miluju.Dvojka je ale jednoznačně nejlepší, nikdy se neomrzí.... ()

Gulde

Ve druhém dílu dotáhl Cameron Terminátora téměř k dokonalosti. Film s na svou dobu naprosto vyjímečnými vizuálními efekty (za některé z nich by se kdejaký současný akční film ani dnes nemusel stydět), dokonale atmosférickým a temným hudebním doprovodem, a nabitý akčními scénami. O fenomenálních hláškách ani nemluvě. Nejlepší sci-fi film všech dob, a jeden z nejlepších filmů vůbec. Pro mne rozhodně. ()

Kratoc

Málokteré pokračování dokáže překročit stín prvního dílu. U Terminátora 2 se to ovšem podařilo. Nejsem si jistý, jestli je to nejlepší akční sci-fi film, který byl zatím natočen, ale pokud ne, tak mu k tomu chybí opravdu ten pověstný krůček. Arnold ve své vrcholné formě (byť za celý film pronese těch slov opravdu pomálu) a triky, které ve své době (1991 !!!) byly opravdu přelomové a ani dnes nepůsobí nějak extrémně nepřirozeně. Vynikající atmosféra filmu vás kousne jako vzteklý pes a až do samotného závěru nepustí. Nevím, který jiný film by si zasloužil pět hvězdiček, když by je nedostal Terminátor 2. ()

Thehellion

Předně, je to výborné, ale podle mě to není lepší než jednička..Skvělé hlášky atd., drobet to taky paroduje sebe samo a člověk se fakt pobaví. Paradoxně ale právě díky tomu, to trochu ztrácí pekelnou a zlou atmosféru jedničky. Takže i když jsem se výborně bavil, je to nejspíš hlavní důvod proč to považuji za slabší..ale nevim, rád bych, ale prostě mi ty 4 hvězdy dát nejdou..:-) ()

Atheas

Vždycky jsem chtěl běhat jako terminátor T-1000 :D a taky rozbíjet telefonní budky , a navštěvovat bary nahatej, zvedat lidi do vzduchu za vlasy. Ale co jsem chtěl nejvíc, když jsem kdysi na to koukaval, chtěl jsem mít jako John Connor taky vlastního Terminátora, který by ty telofonní budky a to ostatní rozbíjel za mě :D ()

Ondrej120

Dodneška pro mě zůstává T2 nepřekonán. Tak propracovanou Sci-fi podívanou snad nemůže už nikdo natočit. Charismatem nabitý Arnold, šílená Linda Hamilton, drzý Edward Furlong a nesmrtelný (skoro) Robert Patrick. U tohohle filmu je všechno dokonalé od akčních scén až po kostýmy :-) Cameron je pro mě nejlepší režisér všech dob. ()

Blue.Shark

Dokonalé Sci-Fi. Se slzou v oku musím říct, že jsem konečně viděl Director's cut a jsem absolutně u vytržení. Tenhle film je právem nazývaný legendou, protože má neotřelý a naprosto skvěle podaný příběh, skvělou hudbu (přestože se většinou skládá z variací hlavního tématu), na svou dobu nádherné efekty, které však ani dnes neurazí...a už nemůžu dál jmenovat, protože na tomhle filmu je téměř všechno přivedeno k dokonalosti. Viděl jsem ho už tolikrát, že to ani nespočítám a přece jen se mi pořád líbí. A Arnold, to je kapitola sama pro sebe - Terminátor mu prostě padl skvěle. ()

RomeroIsGod

Arnold nám vyměknul a dal se na ochraňování. Víc akce, víc terminátorů, víc všeho. Je to pecka, ale já mám jedničku stejně radši. 95% ()

Reverger

Hutná atmosféra, akce kamkoli se kdo otočí, Schwarzengger v jedné z jeho nejlepších rolí, Cameron s jeho největším režijním debutem. Nic se tomu nedá vytknout. Terminátor je revoluce, je to skvost, který může shazovat jen blbec. ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu