Spectacle

Kvalitní příběh, efektní akční scény, povedené obsazení a hlavně geniální technické finesy dělají z tohoto kousku něco výjimečného. Pekelnou atmosféru pak dokresluje vynikající soundtrack. U mě to vypadá na plný počet hvězdiček. A jak to máte vy? ()

ewing

prave nedavno (2006) som si tento film opat pozrel v HDTV kvalite a zasol som nad tymi efektami na tu dobu, proste wow. Skvela hudba a dej s rychlym spadom a je z toho jedna z naj akcii aj po 15tich rokoch. klobuk dolu. Astalavista, baby :) ()

fordhont

Velmi dobrý akční film se zajímavým námětem, který tak nějak navazuje na první díl Terminátora, překonal svými efekty ostatní filmy tehdejší doby a ani dnes se za ně nemusí stydět. Není jen o bezhlavém střílení, ale také o vztahu chlapce ke stroji a o nebezpečí, které představují stroje s umělou inteligencí. A navíc je plný skvělých scén. ()

dawydx

Akční nářez, jaký nemá obdoby. Arnold ve své nejlepší roli opět dokazuje, že k přesvědčivému herectví stačí jeden zarputilý výraz a 200kg svalové hmoty. Osobně nesouhlasím s všeobecným názorem, že dvojka překonává jedničku - oba filmy jsou rozdílně pojaty (jednička - hutný psychothriller, dvojka - akční exploze). To ale nic nemění na tom, že dvojka změnila pravidla akčních filmů a ve své době předvedla neuvěřitelnou trikovou smršť. ()

PjotrN

Tak na tomto filmu jsem vyrostl. Neskutečná atmosféra, napětí by se dalo krájet, fantastické výkony obou představitelů strojů, efekty, kamera, hudba...prostě pro mě nejlepší snímek ve svém žánru. Ještě teď si pamatuju, jak sem jako malý bulel, když se na konci Arnold spouštěl na smrt ;). ()

ramislav

Opět J. Cameron dokazuje, že to prostě umí. Po zjevně nepřekonatelném prvním díle Cameron překvapil, předčil všechna očekávání fanoušků a natočil ještě povedenější příběh, ve kterém jsou herecké výkony ještě bravurnější, a co se týče vizuálních efektů, je to naprostá bomba i v současnosti. A ještě musím zmínit velmi výraznou roli záporáka T1000 (tekutý kov), kterého perfektně ztvárnil Robert Patrick. Pro mě silně nostalgicky působící film. Nemůžu jinak, než dát 5 hvězdiček! ()

Cortesz

Naprosto geniální záležitost a dnes již kultovní legenda. Terminátor 2 je zkrátka nejlepší sci-fi všech dob a dosud nepřekonán, jen se k tomu přiblížil Matrix. Nemám prostě žádnou výtku. Je zde vše dokonalé: Příběh, děj, herci, hudba, kamera, režie prostě vše, ten film je dokonalý. Navíc po shlédnutí režisérské edice bych přidal dalších 5 hvězd. ()

SamFisher

Nejlepší Terminátor, nikdo už ho nenatočí lépe a už ani nezahraje lépe, Arnold se prostě k roli stroje snad narodil. ()

Suomi

Výborné sci-fi, Arnold jako robot-on je jím i ve skutečnosti, takže "hrál" sám sebe, film má mnoho povedených triků, které jsou i po dost dlouhé době perfektní,škoda že hraje hodného terminátora, se svým ksichtem se hodí na opačnou stranu, asi nejlepší Arnolduv film. ()

Havala

Musím postupně poupravit hodnocení k několika filmům včetně serie Terminátora. Dnes, ve srovnání s prakticky plně digitálními akčními filmy musím uznat, že toto jsou pravé klenoty akční kinematografie a zasluhují poct nejvyšších. ()

JUWA

Vymeniť ťaživú atmosféru za dokonalú vizuálnu stránku,napätie za skvelé akčné scény tak,aby výsledok bol 2X lepší ako u jednotky,to dokáže len Cameron.Svoje akčné scény pritom nepodáva prvoplánovo ako v hroznej trojke,ale dávkuje ich postupne,ale hlavne,robí to s perfekcionizmom, ktorý v kinematografií nemá obdobu.Ani príbeh nie je len varením z vody,nedá sa celkom predvídať,miesto dostala aj psychológia,pridali sa fajn hlášky,vynikajúci záver a hlavne protivojnové posolstvo,ktoré sa ma dotklo ďaleko silnejšie u niektorých oscarových filmov.Proste Cameron,Schwarzenegger,Hamilton,Fiedel a Patrick v životnej forme. V rámci žánru ide o NEPREKONAŤEĽNÝ film. 100% ()

dolin1

Za překlad Judgment Day - Den zúčtování, za to bych nechal překladatele trpět o chlebu a vodě. Za film jako takovej bych Cameronovi jednou postavil pomník ve filmovym nebi. ***** ()

MarkHoppus

Výborná zábava a Arnoldova akce, jeden z nejúžasnějších akčňáků všech dob to vše a mnoho dalšího přináší v pořadí druhí díl úspěšného Terminátora. ()

Mincek

Film, ktory si pozriem o 30 rokov a budem na neho pozerat s uzasom, najlepsi film vsetkych cias, James si moj BOH filmoveho neba forever! ;) ()

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu

Rozpočet pokračování Avatara přesáhl miliardu