Epizody(19)
-
Das Ritual (S16E01)
-
Verraten und verkauft (S16E02)
-
Ein Koffer aus Amsterdam (S16E03)
-
Sonne, Mond und Sterne (S16E04)
-
Mord ohne Auftrag (S16E05)
-
Schatten der Vergangenheit (S16E06)
-
Ausgetrickst (S16E07)
-
Tod nach Schulschluss (S16E08)
-
Killing (S16E09)
-
Blaue Sonne (S16E10)
-
Kalles Kinder (S16E11)
-
Offene Wunden (S16E12)
-
Die Zeit läuft ab (S16E13)
-
Gute Verhältnisse (S16E14)
-
Familienbande (S16E15)
-
Dumm gelaufen (S16E16)
-
Alle mochten Anja (S16E17)
-
Eine Frage der Logik (S16E18)
-
Ein klarer Fall (S16E19)
Hrají
Florian Heiden
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Madeleine Vester
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
Důkaz na dosah (2002) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Franz Rudnick
Německá říše
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Erni Singerl
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Heidy Forster
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Tlusťoch (2005) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Eckhard Preuß
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christofer von Beau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Osm dní (2019) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Ingrid Schoelderle
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Anna (1987) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Dietrich Mattausch
Protektorát Čechy a Morava
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Dirk Schoedon
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Ralf Weikinger
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Germain Wagner
Nejlepší seriály:
Zaprodaní bance (2018) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Jophi Ries
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Robert Viktor Minich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Schimanski (1997) (seriál)
Angela Fischer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Daniel Brühl
Španělsko
Nejlepší seriály:
Psychiatr (2018) (seriál)
The Trip (2010) (seriál)
Becoming Karl Lagerfeld (2024) (seriál)
Maximilian Haas
Německo
Nejlepší seriály:
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Angela Roy
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Einsteinovy záhady (2015) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Bernadette Heerwagen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Dietrich Hollinderbäumer
Německá říše
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Dark (2017) (seriál)
Der kalte Himmel (2011) (seriál)