Epizody(19)
-
Das Ritual (S16E01)
-
Verraten und verkauft (S16E02)
-
Ein Koffer aus Amsterdam (S16E03)
-
Sonne, Mond und Sterne (S16E04)
-
Mord ohne Auftrag (S16E05)
-
Schatten der Vergangenheit (S16E06)
-
Ausgetrickst (S16E07)
-
Tod nach Schulschluss (S16E08)
-
Killing (S16E09)
-
Blaue Sonne (S16E10)
-
Kalles Kinder (S16E11)
-
Offene Wunden (S16E12)
-
Die Zeit läuft ab (S16E13)
-
Gute Verhältnisse (S16E14)
-
Familienbande (S16E15)
-
Dumm gelaufen (S16E16)
-
Alle mochten Anja (S16E17)
-
Eine Frage der Logik (S16E18)
-
Ein klarer Fall (S16E19)
Hrají
Mona Seefried
Rakousko
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Gudrun Gundelach
Nejlepší seriály:
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
Robert Spitz
Nejlepší seriály:
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Isolde Barth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Holocaust (1978) (seriál)
Mladý Indiana Jones (1992) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Edda Leesch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Jochen Nickel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Temný les (2020) (seriál)
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Bernhard Bettermann
Francie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Katie Fforde (2010) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Sasha Krasnobajew
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Dieter Schaad
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Helga Storck
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Doktor z hor (1992) (seriál)
April Hailer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Jörg Hube
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Případy profesora Capellariho (1998) (seriál)
Viktoria Brams
Německá říše
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Michael Schiller
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Patrick Elias
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Speer a Hitler (2005) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Claudio Maniscalco
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Fix a Foxi (1999) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Marc Hosemann
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
4 bloky (2017) (seriál)
Královna višní (2004) (seriál)
Julia Thurnau
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Niels Bruno Schmidt
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Berlínští psi (2018) (seriál)
Sløborn (2020) (seriál)
Ponorka (2018) (seriál)
Victor Schefé
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Borgia (2011) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)