Scénář:
Sylke Lorenz, Andrea Föhr, Thomas Letocha, Dietmar Geigle, Conny Lens, Renate Kampmann (více)Hudba:
Andreas KöbnerHrají:
Wilfried Klaus, Hartmut Schreier, Michel Guillaume, Cay Helmich, Berrit Arnold, Evelyna Stryhalová, Lifka Werner, Adele Neuhauser, Franz Froschauer, Annette Kreft, Christoph Wettstein (více)Epizody(16)
-
Abgestürzt (S18E01)
-
Bombenstimmung (S18E02)
-
Schüsse aus der Dunkelheit (S18E03)
-
Sophias Geheimnis (S18E04)
-
Blutige Spur (S18E05)
-
Abschiedsfeier (S18E06)
-
Milchmädchenrechnung (S18E07)
-
Amour Fou (S18E08)
-
Alles aus Liebe (S18E09)
-
… oder Schickl stirbt (S18E10)
-
Schusters letzte Streife (S18E11)
-
Tommy (S18E12)
-
Das Doppelleben des Werner Eck (S18E13)
-
Rosenkavalier (S18E14)
-
Das Gelübde (S18E15)
-
Der Überläufer (S18E16)
Hrají
Nora von Collande
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Hájovna Falkenau (1989) (seriál)
Bernhard Piesk
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Praxis mit Meerblick (2017) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Zmatkářky (2017) (seriál)
Michael Häfner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Luise Kinseher
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Gesche Tebbenhoff
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Otec Braun (2003) (seriál)
Horst Kummeth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední svědek (1998) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Sepp Schauer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Záhada hradu Černá růže (2002) (seriál)
Nina Proll
Rakousko
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Martin Kluge
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deep State (2018) (seriál)
Origin (2018) (seriál)
Naše farma v Irsku (2007) (seriál)
Bernd Stephan
Německá říše
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Gesine Cukrowski
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Ein Tisch in der Provence (2020) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Udo Schenk
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Pod jedním nebem (2017) (seriál)
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Michael Schernthaner
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dopisy od Felixe (2002) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Martina Duncker
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Klaus B. Wolf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Tilo Keiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Heartbeat (1992) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Klaun (1998) (seriál)