Scénář:
Sylke Lorenz, Andrea Föhr, Thomas Letocha, Dietmar Geigle, Conny Lens, Renate Kampmann (více)Hudba:
Andreas KöbnerHrají:
Wilfried Klaus, Hartmut Schreier, Michel Guillaume, Cay Helmich, Berrit Arnold, Evelyna Stryhalová, Lifka Werner, Adele Neuhauser, Franz Froschauer, Annette Kreft, Christoph Wettstein (více)Epizody(16)
-
Abgestürzt (S18E01)
-
Bombenstimmung (S18E02)
-
Schüsse aus der Dunkelheit (S18E03)
-
Sophias Geheimnis (S18E04)
-
Blutige Spur (S18E05)
-
Abschiedsfeier (S18E06)
-
Milchmädchenrechnung (S18E07)
-
Amour Fou (S18E08)
-
Alles aus Liebe (S18E09)
-
… oder Schickl stirbt (S18E10)
-
Schusters letzte Streife (S18E11)
-
Tommy (S18E12)
-
Das Doppelleben des Werner Eck (S18E13)
-
Rosenkavalier (S18E14)
-
Das Gelübde (S18E15)
-
Der Überläufer (S18E16)
Hrají
Wilfried Klaus
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Hartmut Schreier
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Dům plný zvířátek (2010) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Michel Guillaume
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy na severu (2012) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Da kommt Kalle (2006) (seriál)
Cay Helmich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Doba přílivu (1994) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Berrit Arnold
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Evelyna Stryhalová
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Lifka Werner
Německá říše
Nejlepší seriály:
SOKO München (1978) (seriál)
Adele Neuhauser
Řecko
Nejlepší seriály:
Královna višní (2004) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Chudí milionáři (2005) (seriál)
Franz Froschauer
Rakousko
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Annette Kreft
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Christoph Wettstein
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Um Himmels Willen (2002) (seriál)
Michael Rast
Rakousko
Nejlepší seriály:
Dva světy (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Marko Pustisek
Jugoslávie
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Oliver Clemens
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Sebastian Baur
Itálie
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Nikolas Lansky
Německá říše
Nejlepší seriály:
Schimanski (1997) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Monika Baumgartner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Der kalte Himmel (2011) (seriál)
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Sylvia Leifheit
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Alisa Palmer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Big Ben (1996) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Starej (1977) (seriál)
Leonard Lansink
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)