Scénář:
Nikolaus Schmidt, Robert Thayenthal, Sebastian Andrae, Christine Hartmann, Tim Krause (více)Hrají:
Wilfried Klaus, Hartmut Schreier, Michel Guillaume, Cay Helmich, Oliver Broumis, Jakob von Moers, Annette Kreft, Michael Roll, Karin Thaler, Arthur Brauss, Marcus Off, Anno Koehler (více)Epizody(8)
-
Auge um Auge (S19E01)
-
Schuld und Sühne (S19E02)
-
Lottokönig (S19E03)
-
Argentinische Verlobung (S19E04)
-
Tödliche Liebe (S19E05)
-
Schnappschüsse (S19E06)
-
Blutige Strafe (S19E07)
-
Ein verpfuschtes Leben (S19E08)
Hrají
Gabriel Merz
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Thomas Schücke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Dennis Grabosch
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Komisař Rex (1994) (seriál)
Sven Kramer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Stefan Gubser
Švýcarsko
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Ohnivá poušť (1997) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Michaela Mazáčová
Československo
Nejlepší seriály:
Afrika je mým domovem (1999) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Dirk Galuba
Německá říše
Nejlepší seriály:
Bratrstvo neohrožených (2001) (seriál)
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Malý rytíř Trenk (2011) (seriál)
Bernadette Heerwagen
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Ulrike Luderer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Pusinka (1997) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Stefanie (1995) (seriál)
Carolin Fink
Rakousko
Nejlepší seriály:
Správná dvojka (1994) (seriál)
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Michael Greiling
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Nicht von schlechten Eltern (1993) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Franz Rudnick
Německá říše
Nejlepší seriály:
Muži na křídlech (1978) (seriál)
Joseph Balsamo (1973) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jörg Vincent Malotki
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Speciální tým Kolín (2003) (seriál)
Anna Thalbach
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Jürgen Tonkel
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Albert Fortell
Rakousko
Nejlepší seriály:
Jolly Joker (1991) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Lilly Schönauer (2006) (seriál)
Joachim Raaf
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Bažina (2018) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Poldové (1984) (seriál)
Udo Thomer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Král ze St. Pauli (1998) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Jürgen Schmidt
Německá říše
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)
Monika Schwarz
Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)