Tři mladé hrdinky, tři velké sny a jedna soutěž, která může všechny tyhle sny splnit. Klavíristka Anet (Kristal Shine), atletka Marta (Dominique Alagia) a tanečnice Tina (Anna Šulcová) stojí na startovní čáře dospělých životů. Mají své touhy a naděje, ale do jejich příběhů se také promítají rodinné problémy či milostné trable. Každá z trojice dívek se přihlásí do soutěže Cool Girl s nadějí, že vítězství by mohlo pomoci nasměrovat jejich život správným směrem. Postupně však zjišťují, že k tomu, aby si člověk uvědomil svou hodnotu, je třeba především věřit v sebe sama. Film vznikl na motivy stejnojmenné úspěšné knihy Leny Valenové. (Donart Film)

koval45

Zřejmě nejvysmívanější český film poslední doby, s naprosto příšernými ohlasy už od prvních zmínek a zveřejnění traileru. To jsem si já jako fanda i těch špatných filmů nemohl nechat ujít. A nakonec jsem docela zklamanej, vždyť to není zas tak hrozný. Rozhodně můžu pochválit aspoň technickou stránku, kamera respektive obraz a barvy - vypadá to pěkně, jak kdybych koukal na hudební videoklip. Hodně dlouhej videoklip. A i ten proklínanej product placement tady působí vlastně docela snesitelně. V tomhle ohledu byl rozhodně daleko horší Román pro pokročilé, tady to není zdaleka tolik masivní nápor. I přesto všechno ale nemůžu říct, že by mě film nějak bavil. Dějově nuda a klišé o tom jak všechno dobře dopadne. A titulní soutěž cool girl je největší slabina filmu, typická blbina ve stylu miss, navzdory velké výhře hodně lacině vypadající. Když už po tom pojmenují celý film, tak jsem si představoval, že půjde o nějakou mega reality show a tady se řeší spíš vztahy. Herecky nic moc - tam kde to starší generace drží nad vodou to ta mladší zase potápí. Ale tak pro tu cílovou skupinu asi dobrý... ()

RustinParr

Trpel som od začiatku filmu až po koniec. Každú scénku som sa snažil nesmiať nad hereckými výkonomi, scenárom a hroznými dialógmi a verte mi, na tento film nechcete naraziť ani zo srandy. Tie hlášky ktoré vraj používa najmladšia generácia nemohli byť horšie. Ale pár plusov tu je a to je kamera... To čo sa deje v tomto "filme" je tak trápne a nezmyselné až sa celé toto fiasko dostalo medzi najhoršie filmy českej kinematografie, a ja úplne chápem prečo, len si nemyslím že je to až TAK zlé ako väčšina ľudí hovorí. Áno, ak sa vám zdá že mučiaca technika White Room nie je až príliš brutálna, nech sa páči, máte tu jeden a pol hodinový materiál ktorý nie len že vymaže mozog mučeníkovi, ale aj baktériam a rôznym mikroorganizmom ktoré sú v izbe taktiež. Ale aj tak som videl oveľa horšie filmy ako je Cool Girl no môj názor na tento film je taký že je to jedna z tých najtrápnejších a najhorších českých filmov aké som v živote videl. HODNOTENIE: 2/10 ()

jedinec

(To nejhorší z roku 2023: Tuzemský film) O letošním coming-of-age Jeremy Tichého bych dokázal napsat esej. Něco takového samozřejmě dělat nebudu, ale Cool Girl! chybuje tak často a tak školácky, že jsem se na něj s radostí podíval podruhé. Lahodně triviální, směšné a matoucí. Guilty pleasure roku. ()

SirAduard odpad!

Letošní Silvestr jsem strávil s přáteli u sledování legendárních příšerností, které jsou ještě považovány za filmy. Jeden ze „skvostů“ kinematografie, na kterou jsme si troufli, byla i letošní novinka Cool Girl!. Na plnou hubu řeknu, že horší věc (neřeknu film) jsem v roce 2023 neviděl. A to jsem o pár minut předtím dokoukal první Sharknado. Hrůzostrašný scénář napsaný co nejvíce strojově a nelogicky. Každý dialog či monolog jsem znal asi minutu dopředu. Příběh totálně stereotypní a nepochopitelně seskládaný. Režie naprosto zaměnitelná a kamera perverzní (místo aby ukazovala něco pořádného, tak si prohlíží dívčí zadky a kroutící se boky). Kreatury, zde považované za postavy, jsou nejvíce tragicky napsané, nezajímavé a herecky příšerně ztvárněné. Jediný, kdo vzdáleně připomínal postavu svým chováním, byl charakter Mexikánce. A víte proč? Protože ten herec je i režisér Cool Girl!. Takže aspoň na své roli si dal o procento více práce, když už na nic jiného. Pokud nechcete trpět, tak jako já, vyhněte se tomuto zvěrstvu obloukem. Zkuste radši přiblblé Sharknado, který si je vědom své příšerné kvality, než trávit čas u trapné Cool Girl!, která si neironicky myslí, že je cool. ()

VelkyMrB

Mentální zhouba, která se převlékla do kožichu Cool Girl! mě totálně odbourala. Film je špatný. Co špatný?! Je to odpad české kinematografie! Ale nelituji své návštěvy kina. Nepamatuji si, kdy naposledy mě takhle bolela bránice. Možná když jsem měl dvouhodinový trénink břišních svalů. Ale tohle je pecka. Když vypnete myšlení, vyšroubujete si mozek z hlavy, spláchnete ho do záchodu a do hlavy si nalejete rozmiksovaný obsah nádoby na bioodpad z potratové kliniky, tak se to dá dokoukat bez újmy na psychickém zdraví. ()

CheeseFigure odpad!

Pôsobí to na mňa, že najprv sa podarilo projektu upísať trojicu influenceriek a až potom začalo písanie scenára. To, že je to plno klišé by mi nevadilo, dramatická komédia pre mladých nemusí oplývať ktovie akou originalitou. Ale to spracovanie bolo strašné. Dve z troch influenceriek pre mňa vyzerali dosť podobne a plietli sa mi. Dej divne skáče medzi postavami i dňami, ako by bol projekt robený pre dnešnú ADHD generáciu. Jednotlivé príbehy daných dievčat ma moc nezaujímali. Asi najzaujímavejšie bolo to u tej tretej s tým, že sa rozhodla dať kozmetiku ukrajinským utečencom, čo bolo celkom foppá. Keby sa dej venoval jej snahe vyžehliť tento trapas, tak by to mohlo byť celkom  asi aj ok. Samotnej súťaži Cool Girl sa začneme venovať neskoro a ešte aj málo. Nastane a za chvíľu je koniec. Nestačí sa tu vybudovať žiadne napätie a aj ten konflikt, ktoré tie kamarátky majú odíde tak rýchlo, ako aj prišiel. Takže film ma nezaujímavé linky a chýba mu napätie, skrátene napísané je nudný. Nebavil ma. Možno by ho zachránila lesbická scéna. Vidieť Domču Alagiu ako si to rozdáva s inou babou by mohla byť celkom odmena za pretrpenie tých 90 minút nudy. I keď, porno by bolo asi lepšou voľbou. ()

doktor.prav odpad!

Od filmu jsem nečekal moc, dokonce jsem čekal velmi málo - stejně se mu povedlo umístit ještě hluboko pod mým očekáváním. Nechat influencerky natočit film a dát ho do kina, je asi stejné, jako posadit uklízečku do Boeingu - všichni zúčastněni chtějí být co nejdřív venku. Ty nejhorší, nevtipné zlozvyky české kinematografie naplácané do 1,5h. - F/0% a dal bych méně. ()

Honza03

Obsadit do hlavních rolích infulencerky nebyl dost dobrý nápad. Je to jeden cringe za druhým, plakát sice hezký, ale to je asi to jediné. ()

Humpy

Na film jsem šel s přítelkyní a kupodivu mě příjemně překvapil. Bavil jsem se celou dobu a film vypadá až moc hezky! Opravdu film překvapil! Palec hore ()

Klik odpad!

Jsem se nechal zlákat. Asi v těch pár recenzích je řečeno hodně. Nechci nosit další dříví do lesa. Snad jenom, kdo má rád ty dívky jako hvězdy Instagramu, ať do kina nechodí. Zkazí si dojem, který má z jejich profilů. A jenom stále přemýšlím, kdo to zaplatil. DM drogerie? Ještě stále věří, že podporují výborný projekt? ()

AnaHolland odpad!

dobře, na tuto hovadinku jsme si zašly s kamarádkami ze srandy a věděly jsme, že to bude odpad. A je mi úplně jedno, že hlavní hrdinky jsou influencerky, ať jsou klidně hasičky je mi to fakt u zadku, ale takhle strašné herecké výkony jsem snad nikdy neviděla. Asi nejlépe hraje Šulcová, ale s průměrem ostaních dvou to není žádná výhra. Dialogy jsou extrémně suchý a nezajímavý, je to jak když já píšu jednou za rok přímou řeč do slohu. První dvě třetiny působí jako splácanina náhodných a krátkých scén, které se někdy snaží být vážně a někdy zase naplněné gen z hláškami(sorry ale "smash" v posilce byl vrchol cringe). Logika, že Kristal nedostane roli, protože očividně neumí hrát a pak tu roli vyhraje v soutěži je divný a to, jak se Tina dostane do soutěže je ještě víc na hlavu. PP je úplně příšerný a reklama na výřivky totálně random. Jíra si přišel zahrát sám sebe, ale za mě nejlepší postava Olda, fakt jako saver celýho filmu a zandal jediný povedený joke v celým filmu. Už nikdy víc děkuji. ()