Vetřelec: Romulus

• USA Alien: Romulus (více)

Vetřelec: Romulus navrací fenomenálně úspěšnou franšízu zpět k jejím kultovním kořenům, přičemž představuje zajímavé a neokoukané nové tváře. Při prohledávání opuštěné vesmírné stanice se skupina mladých kolonizátorů setká s nejneúprosnější a nejsmrtonosnější formou života ve vesmíru. A v hlubokém vesmíru nikdo neslyší jejich křik. (Falcon)

Diskuze

Uživatel Kisseather smazal svůj příspěvek.

Kisseather

A uz dost o nem. Jeste mu delame zdarma reklamu. Tohle nema stejne s romulem prakticky nic spolecneho. Chyba i na me str. Timto to ukoncuji. 👍Alien 1.5 uz ceka. :)

Jakkob

Jakkob (hodnocení, recenze)

Kisseather

Ridleyho Robin Hood se mi třeba docela líbí. Určitě to není nejlepší verze ever, ale je jiná než všechny ostatní, nebo aspoň drtivá většina a to je, aspoň za mě osobně, největší plus toho filmu/zpracování. Rozhodně bych se na to nedíval jakkoli negativně. Max. tak neutrálně, ale tak každý podle svého, že.. ?
Jinak z jeho současné tvorby nejde nevyzdvihnout naprosto dokonalý Poslední souboj! To je naprosto a snad v každém ohledu dokonalý biják, kterým Ridley dokázal, že i v pokročilém věku stále umí a má co říci.

na příspěvěk reagoval Kisseather, Kisseather

SsgtJira

Na G2, kaslu, pac tam neni Crow a bez nej  nevim, jak to bude fungovati. Me nakej jeho syn ci co to ma byti, je docela u zadele. Uz jen ten koncept je pitomost. Sequel filmu, kde hl.postava a tahoun celeho filmu zemre, mi nedeva smysl, snad jen krom dojeni penez.

Kisseather

On nikdy nepadne. To se nestane. Me by stacilo, pokud by se odstehoval na venkov a pestoval vcely, a dal filmum pokoj. Je to dedek a dela, jako by mu bylo 30. Achjo.

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Castrator

To ukáže nový Gladiátor jak na tom doopravdy je.. přirovnám to asi k tomu, že Zátopek fakt dobře běhal.. ale dneska už by na to taky nestačil.. a bohužel o tom to je.. tím RS úplně nezatracuju, za život udělal fakt pár dost dobrých filmů..

na příspěvěk reagoval Kisseather, PKD, Castrator

PKD

Asi tak... Nadruhou stranu, čím víš se bude hrabat o to razantnějiší bude jeho pád. Taky mi nevadí ty filmy. No možná bych kecal, jeho filmy to je on sám... Hlavně ty nové. To je opravdová tragická biografie jeho ega. :)

na příspěvěk reagoval PKD

Kisseather

Robin Uuud byl vskutku, ukaz. Me je jedno, co dela za filmy. Jen me sere, ze je to arogantni hovado a vsichni kolem nej tancuji, jakoby vymyslel samotny film v r. 1894. Plus minus. Me nevadi jeho filmy. Ale on sam. S tim mam problem. Ja bych si silene pral, aby mu nekdo dal 10melounu a ted se predved. To by se pak videlo. Ne, on proste neni vubec absolutne, soudny. Uz davno(kdysi to umel) nema zajem o postavy, jejich hloubku, uveritelnost, apod. Takovej rupon. Waw. Mam 300melounu a natocim, bezduchy megalomansky spektakl a my se z toho mame asi potento, ci co. Uz by mel jiti do duchodu a pred 10 lety, bylo pozde.

Castrator

8 egypských ran... Ta osmá byl sam Scott. :))

Dalo se to... Jen kdyby to tak nenatahoval, stejně jsme všichni věděli jak to skončí. Bohužel nevěděli... Ten finální clifhenget... Jak to Faraon prostě přežije jen proto aby si mohl pokecat s Mojžíšem. Prostě originál. :))

PKD

Asi si zajdu do jeho filmografie a solidně si zapalcuju. B) Jediné co jsem ještě neviděl je Napoleon... Většinou, co se nelíbí ostatním... Se může líbit mně. Možná to tentokrát Scotty zkusil jinak... jako u druhého Gladiátora. Třeba mě to překvapí. 8)

Bohužel jeho současná tvorba spíš ne... takže tak asi tak. Nemám vyhraněný názor na režiséry i legendární Uwe Bull natočil dobré věci ... Ale, u tohodle člověka bohužel moc pozitivní bejt nemůžu. Bože, on podělal i takovou jednoduchou látku jako byl Robin Hood... Robin Hood bez Robina Hooda. To se prostě nedá komentovat. XD

na příspěvěk reagoval PKD, Jakkob

Uživatel Kisseather smazal svůj příspěvek.

Kisseather (hodnocení, recenze)

Už se mi konečně přestal třást display "nezapínat verzy pro PC" ale, stejně mi to vynechává slova... Dělá vám to taky na mobilu?

na příspěvěk reagoval Castrator

Castrator

Upřímně ho nesnášim skoro ve všem... Takže si to srchňme co mimo Vetřelce a z goží pomocí Gladiatora... natočil dobře od té doby? 8)

Buď to byli náboženské nesmysli. Nebo sterilní nuda.

na příspěvěk reagoval PKD, Castrator

SsgtJira

Nic proti Alvarezovi a Romulovi, ten film se mi líbí, baví mě, ale vidím v něm jen vyprávěný příběh, zato u některých jiných filmů zážitek ze způsobu vyprávění nebo z toho, jak je to zobrazené a ozvučené, ten příběh umocňuje nebo to obstojí samo o sobě. Scott ohle umí, aspoň podle mě, a dokázal to mnohokrát zopakovat.

na příspěvěk reagoval SsgtJira

SsgtJira

Tak obsah u filmů přece neexistuje, tam je jen forma. ;-) Vždyť ty filmy nemusejí vyprávět nějaký hutný příběh, nebo za každou cenu něco sdělovat. I "obsahově silný film" může někomu naprosto nic neříct, protože to dotyčného mine, zato pokec u kávy na hodinu a půl může v někom vyvolat něco, co se žádnému jinému filmu nepodařilo. Nechci si hrát na uměleckého fajnšmekra, tím fakt nejsem, ale jít čistě po obsahu, tak polovina denšních filmů nemá co říct, protože opakuje už stokrát vyřčené.

PKD

Jo jo, toho arogantního, co neví nic o sci-fi a shodou okolností natočil dva zásadní filmy žánru, nebo jak jsi ho popsal. :-D

na příspěvěk reagoval PKD, Kisseather

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu