Reklama

Reklama

Vetřelec: Romulus

  • USA Alien: Romulus (více)
Trailer 18

Vetřelec: Romulus navrací fenomenálně úspěšnou franšízu zpět k jejím kultovním kořenům, přičemž představuje zajímavé a neokoukané nové tváře. Při prohledávání opuštěné vesmírné stanice se skupina mladých kolonizátorů setká s nejneúprosnější a nejsmrtonosnější formou života ve vesmíru. A v hlubokém vesmíru nikdo neslyší jejich křik. (Falcon)

(více)

Diskuze

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Duncan66

Já když sem rozespalej, tak si taky dávám načas 😁🤣  než se pořádně protáhnu.. takže ho chápu.. přeci jen bejt takhle skrčenej, z toho bolej kolena 🤧

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Duncan66

Ve sci-fi logiku nehledej.. jo je to divný, ale určitě ne nemožný.. ale pokud opravdu hledáš odpovědi na své otázky Zamir na stránky co jsem napsal.. je to největší komunita hard fan a ty stránky jsou fakt hodně dobrý na informace..

na příspěvěk reagoval Duncan66

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Aprok

To uz jsem nekde cetl, ze mu udajne sviti hlava, tak musim ten zaber najit, jestli to neni jen pripadny odraz. Pokud mu fakt jiskri v kebuli a byl to reziseruv zamer, tak to je opravdu idiocie k popukani.

na příspěvěk reagoval Aprok

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Aprok

kyselinou ho pokapal, kdyz byl porad v kunde. Z kundy vylezl, az byl borec tuhy a Kay tri minuty nevedela, jak otevrit dvere. Dal si Vetrelec tentokrat vubec tak nejak na cas :D

na příspěvěk reagoval SsgtJira, Aprok

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Ten "3D tisk" moc nedava smysl, ale ok. Nebylo by potom levnejsi si tisknout geneticky upravene lidi, nez spolehat na neovladatelnou cernou tekutinu?

na příspěvěk reagoval SsgtJira

Aprok

Aprok (hodnocení, recenze)

Kisseather

Musel jí mít je to ta harpuna od ripley a Ash(Rook) to tam říkal že sundal  skoro celou posádku že jeho smrt byla zkáza pro tu stanici protože kyselina.

na příspěvěk reagoval Kisseather

Kisseather

Kisseather (hodnocení, recenze)

Duncan66

Já si myslím že to tak bylo, no tak ho pitvali na Ježíše. No. :) Ale, když ho na začátku odváželi tak žádnou harpunu v sobě neměl. *_*

Viděl jsem to v kině jednou, nesoustředím se až na takové detajli... Ale, nevšiml jsem si že by z něj něco trčelo. Ani si nevybavuju zmínku o tom že by jim ožil. :) 

na příspěvěk reagoval Aprok

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Aprok

Tak posledni desitky minut jsou scenaristicky ulet, za me jedine pozitivum byl prulet ve stavu bez tize, ikdyz ani u toho nemuze clovek moc premyslet, protoze ve stavu bez tize by se ta krev po rozprskunti nezastavila ve vzduchoprazdnu, ale pokracovala by dal, az by narazila na prekazku, tedy zed atp. a mas recht, ze to i nadrzeny mutant ze ctyrky je proti finale Romula v pohode. :D

Aprok

Aprok (hodnocení, recenze)

Duncan66

Vždyť tady měl Alien jen jeden zářez.kdyby to bylo aspoň jak jednička 😔 já říkám že tahle posádka umírala nešťastnými náhodami 😂😂 že si nezasloužili aby je zabil Alien 😀

na příspěvěk reagoval Duncan66

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Duncan66

Nicméně !všechno! bylo už vysvětleno buď ještě před filmem, nebo těsně po premiéře.. stačí si ty informace najít, půl roku sem dávám odkazy, kde máš na všechno odpovědi.. proč tohle, proč tamto, jak se kam dostal, jak ho našli, stvořili.. proč se dělo co se dělo atd.. stačí hledat.. jsou tam veškeré odpovědi na tvé otázky, stačí zadat a projít třeba avpgalaxy nebo alien-covenant.com

Aprok

Aprok (hodnocení, recenze)

Duncan66

Tady je víc nelogických věcí snad než v A4 a tu sem docela hejtil ale po Romulusu je finále i ta 4ks lepší 😂

na příspěvěk reagoval Duncan66

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Na mou obranu me hodne zmatl Kisseather, ktery tady opakovane pise, ze byl mrtvy a naporcovany.

Puvodne me zajimalo, kde se vlastne vzalo takove mnozstvi facehuggeru a proc vlastne nejsou v kokonech. Na to jsem tady zatim uspokojivou odpoved nenasel. 

na příspěvěk reagoval SsgtJira, SsgtJira, Kisseather

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Duncan66

Ale tady byli jiní facehuggeři.. nebyli z kokonů ale z 3D tisku, vypadali malounko jinak, chovali se jinak, reagovali jinak.. tyhle byli VYROBENÍ, ne nakladení..

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Aprok

Vsak v pohode, kazdy mame jiny nazor na ruzne filmy a to je v poradku. Mi osobne vadi ta silna linka se syntetiky a David je pro me naprosty ulet. Stejne jako ta cerna tekutina. A Romulu byla na jednu strana malo pocetna posadka, takze vetrelec toho nemel moc na praci, na druhou stranu to bylo dobre, protoze nemohli tolik posrat scenar totalne nelogickymi kroky u mnoha postav a tak to nepusobi tak silne imbecilne, jako v Prometheovi a Covenantu.

na příspěvěk reagoval Aprok, SsgtJira, Aprok

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Duncan66

Ty seš fakt marnej.. když tedy chceš diskutovat, tak si nejdřív projdi celé stránky.. ty věci na který se zbytečně a hloupě ptáš se tu už dávno několikrát řešili, to za prvé.. a za druhé zkoukni si film doma v klidu, těch kinoripů jsou už desítky, pak se vyvaruješ toho, pokládat takový otázky.. sorry, že jsem na tebe možná hnusnej, ale tohle mě tu už docela vytáčí, v diskuzi se řeší všechno a vždy se najde někdo, kdo zas pokládá stále dokola ty samé otázky, jen čím dál hloupější.. tak buď na film koukám a pak diskutuju, nebo..

na příspěvěk reagoval Duncan66

Aprok

Aprok (hodnocení, recenze)

Duncan66

Ne harpuna je od ripleyky.Jdi na to znova. A ta jeho držka 😀takhle vypadal úplně původní Alien že mu je vidět jakoby část lebky.

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Proste mi to k vetrelci nesedi. V zadnem dile takto vetrelec s facehuggerem nespolupracoval. Navic to nasleduje po jednicce, kde facehuggeri nikde nebehali a nelozili kilometry za svym hostitelem, ale byli v kokonu a tam cekali na svoji prilezitost. A evidentne nejsem jediny, kdo si u te sceny pomyslel WTF?

na příspěvěk reagoval SsgtJira

Aprok

Aprok (hodnocení, recenze)

Duncan66

No nevím pro je i Prometheus lepší než Romulus protože tady byli alieni jako ozdoba atd..ale to už sem psal i v recenzi 😉každej má svůj názor,ale jako ultra fan Aliena a Aliens je tohle pro smích 

na příspěvěk reagoval Duncan66

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

SsgtJira

Jako ze marinaci shodou okolnosti pouzili stejnou harpunu, jako Ripley? Vnejsi kokon byl v poradku, ale vnitrek, tedy samotny vetrelec prece v zadnem zaberu neni.

na příspěvěk reagoval Aprok, SsgtJira

SsgtJira

SsgtJira (hodnocení, recenze)

Duncan66

Chytal ji proto, že jim předtím udělala kolosální ztráty a hned za ní byl facehugger.. zbytek si domysli.. fakt by to chtělo buď pozorně koukat na film, nebo zapojit logicky myšlení.. nebo se pak nepouštět do diskuze.. sorry jako.. ale tvoje otázky to je úroveň 5 letého děcka..

na příspěvěk reagoval Duncan66

Duncan66

Duncan66 (hodnocení, recenze)

Kisseather

Jasny, toho facehuggera jsem si vsiml jak si delal zalusk. 

Za me to slo do kopru od chvile, co se z Andyho s direktivou Rain stal syntetik s direktivou korporat a jak do toho zacali cpat tekuninu a transformaci ala Prometheus a Covenant, tak to me hodne zklamalo. Zaver se ctyrmetrovym mutantem, co tak narostl za pet minut po narozeni bylo scenaristicke zoufalstvi a naprosta tragedie.

Ale jako porad stokrat lepsi, nez Prometheus a Covenant dohromady. Cele to hodne pripominalo SW E7, jen ta byla v podstate remake ctyrky, zatimco Romulus si vzal neco prakticky ze vsech dilu i her, ikdyz jednicka, dvojka a Isolation byly zastoupeny nastesti nejvice.

na příspěvěk reagoval Aprok

Související novinky

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

Vetřelec sesadil Deadpoola z tržebního trůnu

19.08.2024

Dominance na tržebním vrcholu po spanilé krasojízdě končí. Nový hororový snímek Vetřelec: Romulus od Fede Alvareze (Smrt ve tmě), jenž pochválil i otec série Ridley Scott, překonal všechna očekávání… (více)

Třetí Na nože dostalo název a nabírá obsazení

Třetí Na nože dostalo název a nabírá obsazení

28.05.2024

Detektiv s výrazným jižanským přízvukem, Benoit Blanc, se vrací řešit nový podivuhodný případ... svůj zatím nejnebezpečnější. Jak už bylo dříve avizováno, z chválené detektivky Na nože režiséra Riana… (více)

Nový Predátor našel staronového režiséra

Nový Predátor našel staronového režiséra

10.02.2024

Když v létě roku 2022 dorazilo na streamovací služby Hulu a Disney+ akční sci-fi Predátor: Kořist v režii Dana Trachtenberga (Ulice Cloverfield 10), zaznamenal tento nejnovější příspěvek do… (více)

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Nebýt přesunu druhé Duny na jaro 2024, byl by uplynulý filmový rok výjimečný. I přesto ale byl skvělý, plný filmových překvapení. Tím největším byl “selfmade fenomén” sociálních sítí Barbenheimer,… (více)

Reklama

Reklama