Zatracená krvavá láska

• Velká Británie Love Lies Bleeding (více)

Konec osmdesátek, vyprahlý americký zapadákov. Samotářská provozní posilovny Lou (Kristen Stewart) se bezhlavě zamiluje do Jackie (Katy O'Brian), nabušené kulturistky, která míří vyhrát mistrovství do Las Vegas. Vášnivá láska a německé steroidy vlijí ústřední dvojici do žil obrovskou dávku energie. V nekontrolovaném opojení se vydají za démonickým otcem Lou (Ed Harris) pomstít jednou provždy staré křivdy. Režisérka Rose Glass zelektrizovala Sundance i Berlinale neodolatelně podvratným thrillerem, který vám zvýší tepovku a vyplaví endorfiny. (Aerofilms)

Bilkiz

Prvých 70 minút sa jedná o solídny cool neo-noir so zaujímavými artovými prvkami, avšak film sa v posledných 30 minútach tak neuveriteľne zhovadí a scenáristicky rozpadne, že mi nedovoľuje dať mu viac ako 2*. Škoda. (4.5/10) ()

Foghorn

Kéž by tam byl nějakej pořádnej gore, kéž by to dávalo větší smysl, kéž by to bylo míň cringe, kéž by to byl větší krvák, kéž by to mělo hutnější atmošku, kéž by to bylo víc jako Grindhouse, kéž by se to jmenovalo Roid Rage. ()

marcel5

Ze začátku to vůbec na thriller nevypadalo. Byla to spíš taková pohádka, jak se holky seznámily, ale s postupem času se Jackie začla měnit ve stvůru a tak bylo jasné, že se něco stane. Nicméně závěr s mega Jackie mi teda nepřišel ok. Ale mohlo opravdu mohlo to být víc napínavé a vyhrocené... ()

jara12

Ultra stylové trailery na Zatracenou krvavou lásku způsobily velké haló. Film se odehrává na zaprášeném maloměstě, kde Kristen Stewart jako Lou najde lásku v osvalené Jackie. Režisérka Rose přechází od body hororu přes thriller k romantice, což však vede k nekonzistentnímu zážitku. Scénář je předvídatelný, ale filmový jazyk nikoliv, což střídá vjemy příliš rychle. Ed Harris jako oslizlý otec však exceluje. Film buď extrémně baví, nebo unudí, závěr je absurdní, ale zapamatovatelný. ()