Reklama

Reklama

Legie superhrdinů

  • USA Legion of Super-Heroes (více)
Trailer

Po matčině smrti a zničení domovské planety se Supergirl přizpůsobuje životu na Zemi, kde je jejím mentorem Superman. Brzy však tento časoprostor opouští a navštěvuje Akademii Legie v 31. století. Rychle si najde přátele, ale také nového nepřítele. (HBO Max)

Videa (1)

Trailer

Recenze (10)

ondraondra 

všechny recenze uživatele

Není to špatné. Film se nezabývá zbytečným vysvětlováním podrobností a ihned nás hodí do děje. Neznamená to však, že se divák neznalý postav bude ztrácet. Zápletka je sice předvídatelná, ale zachraňují to dynamické akční scény a ústřední hrdinka. Tahle verze Supergirl je prostě dobrá a očividně dokáže utáhnout vlastní film. Vedlejší postavy se taky povedly, takže nemám moc co vytknout. Akorát ten název je trochu zavádějící. ()

PKD 

všechny recenze uživatele

Lehký, příjemný nadprůměr. A Kara se hodně povedla. Opravdu HODNĚ. A to myslím celkově/komplexně. Díky ní, tu čtvrtou dám rád. S ní je toho tak málo a quallitního ještě méně (díky CW sračkám) že to podpořiti prostě musím. Vlastně by se to mohlo klidně mohlo jmenovati Supergirl and LofSH. Enom mě nejde na pochopa, proč se absolutně ignoruje Zor-El, páč to z celého filmu vypadá, že Aluru asi navštívil duch svatý a vstoupil do ní, či co. Za celý děj se totiž o něm nezmíní (což je z mého pohledu dosti divné) ani manželka a dcera už vůbec. :-/ V comicsech, něco nepředstavitelného. A zajímalo by mě rovněž, jak mám chápati ten konec ve smyslu budoucnost Kary v Tomorrowverse. Protože, uvésti ji do nějakého světa a pak se jí zbaviti tím, že ji šoupnou do daleké budoucnosti za LofSH, to už předvedl svého času, Smallville. Takže znovu už prosím, ne. Ale raději s tím počítám. P. s. absolutním králem dosavadní nové anim. DC éry jest zatím s přehledem JS: WW II. Hodnocení č. 8990. ()

Reklama

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Další z tragických dc animáků od režiséra justice society world war 2. Byla doba kdy Dc animáky byly na vysoké úrovni bohužel od animáku justice league apokalipse war to upadá. Supergirl se učí žít na Zemi  , ale nejde jí to Batman ji chce vyhodit tak jí Superman nabídne členství v legii superhrdinů což jsou superhrdinové ze země 31 století . Mezitím se tam objevuje nějaký dark circle, který vede Brainiac 1,2,3,4 a co chce vládu nad světem a potřebuje k tomu zbraň co je v trezoru. Tak, že Supergirl, Brainiac 5, jakýsi blbeček co se nafukuje, blbeček co si dokáže urvat ruky  (tenhle byl i v Suicide Squad od Gunna), holka co umí létat , neviditelný kluk, fantomová dívka a holka co se umí duplikovat bojují proti nim a nějaké kopírce Supermana. Bojů je tam málo (režisér dobře uznal, že ten co se nafukuje a ten s těma rukama jsou zbyteční tak jim dal tak 5 minut)   a za zmínku stojí jen ten úvodní s Solomonem Grundym a s Supergirl a Brainiacem 5. Hodně to zvedá i potitulkovka 40 procent ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

DC testuje sólo Supergirl ako space operu. Začiatok, kedy sa prispôsobuje životu na Zemi, bol zaujímavejší. Dynamika Supergirl a dobrý Brainiac je tiež fajn, ale je tam aj množstvo slabo napísaných nudných postáv. ()

Galerie (12)

Zajímavosti (1)

  • Po závěrečných titulcích je k vidění ještě jedna filmová scéna. (Rominator)

Reklama

Reklama