Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Známá komedie ze studentského prostředí plná erotického řádění školních průšvihářů a teenagerů. Pokud chcete vidět holkám pod sukně, nastavte si na schodech zrcadla. Pokud ale chcete vidět víc, převlékněte se za doktora a jděte vyučovat zdravovědu nebo šití. Někdo bude mít štěstí a ztratí se v kabinetu mladé a náruživé bioložky. Pracovat s ústy a jazykem Vás zase přiučí francouzština. Jenom se nesmíte nechat chytit ředitelem, který je všude. A neberte si šaty s kovovými předměty. Mohli byste zažít magnetický striptýz proti vaší vůli. (IFA movie)

(více)

Recenze (26)

Dale 

všechny recenze uživatele

Veľmi nevydarená teenage komédia, lepšie povedané trapošina. Ak by som bol v puberte, prihodím hviezdičku za odhalené prsia, ale inak tu fakt nič nestojí za pozretie. A to sa nezmieňujem o debilných nápadoch skupinky nadržancov ako uvidieť nárazníky miestnej premiantky, ktoré nemajú ani štipku logiky. Síce som nikdy z fyziky nevynikal, ale že sa dá pomocou troch zrkadiel namierených zhora (nad úrovňou hlavy), pozerať pod sukne, to mi hlava neberie... To je na Nobelovu cenu. ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Teen komedie o sexu přesně v té podobě, v jaké to nesnáším. Dementní, trapné, stupidní, všichni jsou nadržení a chovají se jako idioti a každá scéna či "dialog" se točí kolem sexu. Přitom to není sexy,  koz je málo, místy je to příšerně natočené (vrakoviště vs. gladiátoři) a není to vtipné. Zasmál jsem se asi 3*, z toho jednou díky sprostému dabingu a je tu fajn muzika, za to 1*. Jinak jsem si říkal, jak by bylo fajn, kdyby se objevil třeba Jason s mačetou a ukončil jejich (a moje) utrpení, ale bohužel. ()

Reklama

pavel80 

všechny recenze uživatele

Tak pánové, tohle je jedna z povinných zastávek na cestě střední školou. Po „soukromé škole“ a trilogii „Porky“ je tohle další zářez do nostalgické linky. Souhlasím s Campbellem, že dabing sedne tomuhle filmu jak zadek do záchodového prkénka. Fekální a pubertální současné komedie nesahají těmhle flákům ani po kolena  Snad kromě prvních třech dílů „prciček“, k tomu mám slabost. No nic, mohu jen doporučit… ()

anderson 

všechny recenze uživatele

Teenagerská komédia z prcičkovského súdka. Partia stredoškolských nadržancov zostane zasa poškole. Keďže príčinou tohto stavu je miestna železná panna a sexi roztlieskávačka zároveň, rozhodnú sa ju verejne ponížiť. Napriek vulgarizmom a sexuálnemu harašeniu hrubšieho zrna, vtipná a o niekoľko tried lepšia (skoro až crazy) komédia, než dnešné produkty podobného žánru. Hrajú tu vcelku neznámi herci, ale režisérom je béčkový RAFAL ZIELINSKI. (30.3.2004) ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Myslel jsem, že odhalená prsa v teenagerských komedií přišla až s American Pie, ale tohle dílko z roku 1983 už taky tak fungovalo. je to takový mix Pomády bez písniček vs. německý pornofilm 1976 vs. Beverly Hills 90210. Postavy se dělí na tři kategorie: ti co jsou nadržení, ty, co ukazují prsa a ti, kdo se nad tím čílí. Děj to nemá, krom honby za odhalenými prsy, přičemž vrcholem jsou odhalená prsa té nejodtažitější. Ikdyž to je debilní, tak ten absurdní závěr vyvrcholení filmu mne nějakým záhadným způsobem pobavil. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama