Reklama

Reklama

Obsahy(1)

216 let poté, co jaderné útoky zpustošily planetu, se Lucy, obyvatelka podzemního úkrytu, vydává na povrch zachránit svého otce. Mezitím se Maximus, šikanovaný člen vojenské frakce, možná dostává na pokraj svých sil. (mikki089)

Recenze (56)

HellFire 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

K dokonalosti chybí kousek. Už podle trailerů se zdálo, že Fallout by mohl vybočit z řady nepovedených adaptací herních titulů a první díl rozhodně dává naději. Svět je ztvárněný naprosto dokonale, CGI je naprosto minimální nebo nerozpoznatelné, postavy sympatické (Walton Goggins je neskutečně charismatický!!!) a filmařsky je to zvládnuté dokonale. Fanoušci Fallouta budou určitě vrnět blahem. ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Non-fiction postapo, nebo dystopy fantasy, neboli překvapivě kvalitní juchuchunáda za kterou by mě nenapadlo hledat nějakou hru. Ano, nejsem gamehead, takže hodnotím čistě z pozice diváka seriálu, nikoliv srovnávače, běsného fana, kterému nabíhá čeložíla kdykoliv zaznamená odchylku od předlohy. A jakožto Fallout virginer musím konstatovat, že mě první epka chytla od prvních minut. Audiovizuál super, vše působí tak nějak plně, neošizeně, originálně, ale především je zřejmé, že tady se nebude vařit z vody....tvůrci mají co vyprávět. On by se nejspíš Nolan ani nepropůjčil k nějakému přehazování kupky hnoje z rohu do rohu. Takže je to příjemná změna třeba oproti Disney a Netflix hromadkářům. Trochu jsem se bál, že to bude polotučnost jako třeba Halo, ale už teď tvůrci rozehráli tři hodně zajímavé linky, takže ...maraton začíná. ()

Reklama

Rocky88 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Wow, klobouk dolů před pilotem. Už prolog je lahůdka, la-hů-dka. Následuje přehled vlastností vaulťačky, Raiders, Brotherhood of Steel, ghoul, a v neposlední řadě Wasteland. Nechybí taky stimpak, bobblehead, plakáty, cynismus, černý humor a pořádný gore. A utření ptáka do záclony. Co se týče příběhu, první díl napovídá, že je co vyprávět a nebudou se jen recyklovat témata z her. ()

Rayen1 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fallout znám, hru jsem hrál jen tak zběžně, ale nikdy jsem ji nedohrál. Ne že by mě nebavila, jen byla časově náročná a já tolik času neměl. Každopádně nejsem úplně nepolibenej a hru plus mínus znám. Teď mám chuť si Fallout zahrát, seriál vypadá, že má tu tendenci vyprostit se z blbě delanejch videohernich filmovejch/serialovejch adaptací (TLoS nebyl vyloženě průser, ale byl spíš takovej "meh", Fallout mě zaujal už od začátku). ()

DExUS 

všechny recenze uživatele

9/10  Všetky seriály alebo filmy natočené podľa hry si brali z hier len nejaký ten nápad,  námet a podobne. Vačšinou je ťažké mať "props" rovnaké ako v hre, ale tu sa tvorcovia prekonali. Mám dojem že som pozeral animáciu k hre, nádhera. Dokonca aj miestami hudba ako z Fallout 1/2.  Writing by chcel trocha prilepšiť, zámienka prečo opustit vault bola celkom slabá... hladanie vodného čipu alebo inej podobnej veci by bolo trocha viac praktické a uveritelnejšie. Ak to takto bude pokračovať, bude to pecka. ()

Zajímavosti (3)

  • Dětem se v televizi pustí „Grognak the Barbarian“ – fiktivní komiksová série, kterou můžeme nalézt ve videohře „Fallout 4“ a která má celkem 10 dílů. (Veskoslav)
  • Píseň „Orange Colored Sky“ z roku 1950 byla také použita v televizní reklamě na New Vegas a později ve videohrách jako „Fallout 4“ a „Fallout 76“. (Veskoslav)
  • Ve scéně, kdy jde Lucy (Ella Purnell) do zbrojnice, můžeme vidět na stolku české náboje Sellier & Bellot. (UncleMorty)

Reklama

Reklama