Reklama

Reklama

Frank Wheeler a jeho dva kamarádi Kevin a Brad se rozhodnou dát dohromady všechny své úspory a vyrazit na kolech do blízkého velkoměsta, kde chtějí najít prostitutku ochotnou ukázat jim za jejich peníze nahé ženské tělo. Náhoda je svede dohromady s prostitutkou Evou, která si říká V, a kromě krásného těla má také zlaté srdce. Ta nejprve překazí pokus oloupit trojici nezkušených chlapců, potom jim za úplatu ukáže svá prsa. Nakonec se pohádá se svým pasákem Cashem a ukradne mu auto. Mezitím Frank a jeho dva kamarádi ztratí svá kola a musí se domů vydat autostopem. A je to náhodou opět V, na koho narazí a kdo jim nabídne svezení. Cestou se dozvědí, že Frank žije se svým otcem Tomem, poněkud roztržitým vědcem, který se pokouší zachránit místní mokřiny, unikátní přírodní rezervaci. Ten se, plně zaujat svými problémy, ani nepozastaví nad Frankovým tvrzením, že V je jeho nová domácí učitelka matematiky. V si žije v předměstském domě Wheelerových spokojeně, ovšem jen do chvíle, než zjistí, že Cashe zavraždil boss místního podsvětí Waltzer, který věří, že V utekla s 250 000 dolary, které mu Cash ukradl. A tak zatímco se Tom sbližuje s domnělou učitelkou, kterou Frank vidí také jako novou ideální mámu a manželku pro svého tátu, bývalý klient V prozradí Waltzerovi, kde má zmizelou prostitutku hledat. Zdá se, že v městečku, kde našla V útočiště, bude zanedlouho pěkně horko. (TV Nova)

(více)

Recenze (60)

sidzej 

všechny recenze uživatele

Producentské duo Frank Marshall a Kathleen Kennedy ma ešte nikdy nesklamalo a tento film je toho dôkazom. Na počudovanie sa mi Milk money páči viac než Pretty woman. Milujem rodinné filmy, filmy o dospievaní a obzvlášť tú starú dobrú "oldschool" réžiu, kt. dýcha počas celého filmu. Skvelé humorné vsuvky, ku koncu film miestami stráca tempo ale rozhodne zanechá vo vás kladné pocity. Melanie Griffith bola svojho času skutočne sexi a Ed Harris patrí k mojim najobľúbenejším hercom. K tomu si treba pripočítať skvelú hudbu a dostanete pohodový film na jedno pozretie kt. má svoje kvality. Skrátka začiatok 90. rokov rodinným filmom žičil a úprimne v súčasnej dobe mi podobne ladené filmy veľmi chýbajú ()

Aleee89 

všechny recenze uživatele

Bude to dávno, co jsem film viděla, ale názor přece jenom napíšu. Melanie Grifith není moje oblíbená herečka, nemyslím si ani, že by byla nějak moc hezká, tudíž moc nechápu její obsazení zde... Ale což, námět velice podobný Pretty Woman, taková blbinka na nedělní či sobotní odpoledne. Nic výjimečného, nic extra. ()

Reklama

mirika39 

všechny recenze uživatele

Nie je mi jasné, prečo "Milk Money" preložili ako "Proste úžasná", ale že by 37-ročná šľapka, ktorá má najlepšie roky za sebou bola úžasná, to som si nevšimla. Naopak, všimla som si tú skvelú, kvalitnú push-upku, ktorá Melanieine kozy bravúrne zdvihla z polohy brucha naspäť na hrudník, tento fakt oceňujem a samotnej push-upke by som udelila oscara. Tiež považujem za obdivuhodné, do akej formy sa pre tento film Melanie dostala, bola takým blonďatým oživením filmu a dalo sa na ňu pozerať. Ale čo sa deja týka, o tom sa to už povedať nedá. Neviem pre akú generáciu bol približne film určený, ale ja som bohužiaľ do nej nespadala. Pred rokmi, ani teraz. ()

Shit 

všechny recenze uživatele

Rodinná romantická komedie, kerá sice nenadchne, ale ani neurazí. Melanie Griffith tady ještě vypadá k světu a známky opuchlosti se ještě neobjevujou a Ed harris je takovej správnej taťka, u něj je snad úplně jedno co hraje, vždycky se na tu roli perfektně hodí a malcolm McDowell se jako záporák už osvědčil v mnoha filmech a ani tady moc nezklamal, i když neměl moc prostoru, protože ty jeho obvyklý záporacký praktikvy v tomhle filmu pro děti nemohl použít. ()

matestlust 

všechny recenze uživatele

Kousek od režiséra, který v devadesátých letech pálil kus za kusem, v hlavních rolích oblíbené tváře, komedie střídala akční jednohubku, romantiku i drama. V tomto, celkem nenápadném filmu, se víceméně objeví od každého trochu, ačkoli značně převládá ta romanticko - komediální stránka, hodně v duchu Pretty Women. Kouzlo devadesátek z toho čpí a velmi napomáhá k lepšímu hodnocení. Není to špatné, lepší 3* zaslouží. ()

Galerie (16)

Reklama

Reklama