VOD (1)
Epizody(7)
-
Odchod, hlas a oddanost (E01)
-
Anděl historie (E02)
-
Divočina (E03)
-
Není cesty zpět (E04)
-
Co definuje člověka (E05)
-
Čistý duševní automatismus (E06)
-
Oheň na sněhu (E07)
Obsahy(1)
Po vypuknutí 2. světové války dají dva odvážní Američané v Marseille dohromady plán na záchranu umělců, spisovatelů a dalších lidí prchajících z Evropy. (Netflix)
Hrají
Ronit Asheri
Nejlepší seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
Yoli Fuller
Nejlepší seriály:
Bref. (2011) (seriál)
Une chance de trop (2015) (seriál)
Marie Antoinetta (2022) (seriál)
Nadiv Molcho
Rakousko
Nejlepší seriály:
Transatlantic (2023) (seriál)
Freud (2020) (seriál)
Michel Benizri
Nejlepší seriály:
Vlčí instinkt (2014) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
No Limit (2012) (seriál)
Grégory Di Meglio
Nejlepší seriály:
Marseille (2016) (seriál)
Vlčí instinkt (2014) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
Louis-Do de Lencquesaing
Francie
Nejlepší seriály:
Bardotová (2023) (seriál)
Purpurové řeky (2018) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
Hande Kodja
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
Jonas Nay
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Tatér z Osvětimi (2024) (seriál)
Tannbach - vesnice na dělící čáře (2015) (seriál)
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Alexa Karolinski
Nejlepší seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
Emmanuel Salinger
Francie
Nejlepší seriály:
Vesnice ve Francii (2009) (seriál)
Maigret (1991) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
Jakob Diehl
Francie
Nejlepší seriály:
Dark (2017) (seriál)
Vládcové nebes (2024) (seriál)
Dva světy (2017) (seriál)
Thomas Chaanhing
Dánsko
Nejlepší seriály:
Most (2011) (seriál)
Špinavý byznys (2016) (seriál)
Jack Ryan (2018) (seriál)
Pete Starrett
USA
Nejlepší seriály:
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti (1999) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
Isalinde Giovangigli
Francie
Nejlepší seriály:
Caïn (2012) (seriál)
Riviéra (2017) (seriál)
Transatlantic (2023) (seriál)
Michaël Abiteboul
Francie
Nejlepší seriály:
Le Bureau des Légendes (2015) (seriál)
Znovuzrozeni (2012) (seriál)
Balthazar (2018) (seriál)
Markus Gertken
Západní Německo
Nejlepší seriály:
X-company (2015) (seriál)
You Are Wanted (2017) (seriál)
Helgoland 513 (2024) (seriál)
Harvey Friedman
USA
Nejlepší seriály:
Neortodoxní (2020) (seriál)
Osmý smysl (2015) (seriál)
Deutschland 86 (2018) (seriál)
Sam Crane
Velká Británie
Nejlepší seriály:
Koruna (2016) (seriál)
Endeavour (2012) (seriál)
Zavolejte porodní sestřičky (2012) (seriál)
Remi Pedevilla
Nejlepší seriály:
Úsměvná galerie (2018) (seriál)
Voltairova střední škola (2021) (seriál)
Caïn (2012) (seriál)
Alexander Fehling
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu vlasti (2011) (seriál)
Beat (2018) (seriál)
Helgoland 513 (2024) (seriál)