Reklama

Reklama

Tlapková patrola ve velkofilmu

  • USA Paw Patrol: The Mighty Movie (více)
Trailer 12

Obsahy(1)

Když se přímo na Adventure City zřítí magický meteorit, získají pejsci z Tlapkové patroly superschopnosti, které je promění v mocné tlapky! Například nejmenší člence týmu, Skye, se díky novým schopnostem splní velký sen. Vše se ovšem zásadně zvrtne, když se zlému bývalému starostovi Humdingerovi podaří utéct z vězení. Společně s Victorií Vance, šílenou vědkyní, která je meteoritem přímo posedlá, se pokusí pejsky o jejich superschopnosti připravit ve snaze stát se superpadouchem. Tlapková patrola musí oba dva zastavit dřív, než bude pro Adventure City pozdě. A Skye se přesvědčí o tom, že i malinké štěně může znamenat veliký rozdíl. (Cinemart)

(více)

Videa (6)

Trailer 12

Recenze (44)

c.tucker 

všechny recenze uživatele

Takhle to recenzovala moje 3 letá dcera: “Ahoj, já jsem Ella a chtěla bych ti říct o filmu Tlapková patrola ve velkofilmu. Bylo to super! Pejsci získali superschopnosti od magického meteoritu, a to bylo úžasné. Skye byla taky super, protože se jí splnil velký sen. Ale pak přišel ten zlý starosta Humdinger a ta šílená vědkyně Victoria Vance. Chtěli pejskům vzít superschopnosti! To by bylo špatné pro Adventure City. Tlapková patrola je musela zastavit. A na konci byla taneční písnička, což bylo úplně nejlepší! Film trval 93 minut, což bylo akorát. Měla jsem se moc fajn a ráda bych šla na Tlapkovou patrolu znovu. Hezký den! 🐾” ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Detská Justice League? Prečo nie. Bolo superhrdinské, bolo to technicky na vysokej úrovni, žiadny vizuál zo staršieho seriálu, dcérka sa bavila a ja pri náznakoch na Green Lanterna, či hlavne Supermana resp. SuperGirl som to zvládol bez problémov. Za mňa by to bolo tak na tri hviezdy, ako pri predchádzajúcom filme, ale hodnotím aj za dcérku a pre ňu to bolo super, takže ponechávam ako v predchádzajúcom snímku štyri hviezdy a opäť slušných 70-75%. Pre rodiny s deťmi dokonalá zábava. ()

Reklama

BarkaS 

všechny recenze uživatele

Předchozí film jsem považovala za přijatelný i pro dospělého, který to musí vydržet. I jsem se parkrát zasmála. Tohle byl ale spíš očistec. Předchozí zpracování tématu “meteorit” bylo taky mnohem zábavnější a snesitelnější než tenhle blábol. Snaha vnuknout divákovi “hlubokou” myšlenku, že na velikosti nezáleží to (dámy prominou) dokonale dojebala. Jednou, dvakrát jsem se zasmála, ale v tomto případě se netěším na repete, jak mi to normálně nevadí.    Obsah: Šílená vědkyně, která o sobě tvrdí, že není šílená, přitáhne k zemi meteorit, on spadne do Adventure City a zničí centrálu. Tlapky ho vezmou na loď na prozkoumání, dostanou z něj superschopnosti. Sky pořád řeší, že je nejmenší štěně. ()

Khalia 

všechny recenze uživatele

Žádný jiný film s Tlapkovou jsem předtím neviděla, seriálem jsem v podstatě nepolíbená, ale člověk se u toho rychle chytne kdo je kdo a kupodivu jsem se několikrát zasmála a minimálně dvakrát bulela, takže na mě to má efekt jako spousta jiných, o řád lepších animáků. :D A s přehledem bych tomu dala přednost klidně znovu před klasickým Marvelem, protože mě jinak superhrdinové strašně nebaví, ale mezi Mocnými Tlapkami jsem si hned našla oblíbence. :D Jedna hvězda navíc za synka, který si to fakt užil. ()

blondboss 

všechny recenze uživatele

Seriálové animácie upgradnuté na tie filmové a hneď je z toho úplne iný animák, na aký sme všetci zvyknutí. Nadupané efekty, svižný dej, overené postavičky, a to všetko obalené do príjemne infantilnej atmosféry. Vkusná vsuvka so Skye o tom, ako sa dostala do Tlapkovej patroly a to všetko baví deti neskutočne. Už len preto musím dať aj štvrtú hviezdu, jednoducho ako značka to funguje. 75 % ()

Galerie (47)

Související novinky

Čína ovládla globální příjmy kin

Čína ovládla globální příjmy kin

02.10.2023

Už dávno nikoho nepřekvapí, že čínský filmový trh je obrovský. Stále se nicméně neděje často, aby filmy z druhé nejlidnatější země na světě, které zároveň takřka nikdo za jejími hranicemi neviděl,… (více)

Reklama

Reklama