Reklama

Reklama

Série(2) / Epizody(20)

Obsahy(1)

V roce 1969 se jedna ambiciózní žena snaží překonat hranici mezi bohatými a chudými a zajistit si místo u toho nejexkluzivnějšího, nejelegantnějšího a nejzákeřnějšího stolu Ameriky, mezi společenskou smetánkou Palm Beach. (Apple TV+)

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

Kamil111 

všechny recenze uživatele

Je to tak mezi třemi a čtyřmi hvězdami, ale za tu výtvarně mimořádnou a vypiplanou výpravu si zaslouží zaokrouhlit nahoru. Tak dokonalou inspiraci fotkami Slima Aaronse - které pravda kdysi snímal právě v Palm Beach - jsem ještě neviděl. Jen konec byl natolik rychlý, že jsem měl pocit, že jim to ve střižně ujelo. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

Ambiciózní Kristen Wiig se snaží probít mezi smétanku v Miami šedesátých let v mixu telenovely, dramatu a komedie. Obsazené je to dobře, velmi dobře to i vypadá, ale nejsem úplně cílovka a celou dobu sem měl pocit že něco podobného už sem viděl několikrát a lépe…60% ()

Reklama

VesVes 

všechny recenze uživatele

Bavilo mě se na to koukat, drama se špetkou komedie, nádherně vizuálně ztvárněná. Dala bych i pět hvězd, ale ten příběh na závěr tak divně usekli (zřejmě návážou v další sérii) a to mi nesedlo. ()

Galerie (91)

Reklama

Reklama