Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Muži umí lépe komunikovat se psy, než se ženami! A pro kontakt se ženami využívají psích parků.  Čtyři přátelé se scházejí v parku, kde si při venčení psů vyprávějí o svých zážitcích se ženami. Zkušený proutník Jeremiah vyhledává známosti na jednu noc, ale když narazí na ženu svých snů, uteče. Plachého Claye opustí jeho dívka během cesty po Asii. Erik žije na hromádce s Michelle, ale třetím v jejich trojúhelníku je ošklivá fenka Betsy. A Royce umí zase své úspěšně navázané vztahy půvabně pokazit svou neobratností. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (9)

Terva 

všechny recenze uživatele

Má to dobrý námět, ale je to tak nekomediálně zpracované až se na to nedá koukat. Natož se zasmát. ()

spikey1 

všechny recenze uživatele

Muži hovoří o sexu a o ženách a u toho venčí psy, myslím že je jasné že scénárista žije přesně takový život, hrozné to není dá se na to dívat a je to příjemná zábava. ()

NICOX 

všechny recenze uživatele

No je to už dost dlouho, co to dávali, ale já na to koukala ráda. Hlavně to dávali ve 3 ráno, takže když se člověku nechtělo spát... ideální. Klidně bych si to dala znova... :) 60 % ()

drinker 

všechny recenze uživatele

ideální pořad ve tři ráno, kdy se nechce spát, a už vůbec ne přemýšlet. Vypadá to divně, ale kočky v tom hrají pěkné a fórky občas jsou také vtipné. ()

Reklama

Reklama