Zvláštní jednotka, Lipsko - Série 22 (2021) (série)
Německo,
2021, 45 min
Režie:
Patrick WinczewskiKamera:
Matthias PapenmeierHudba:
Andreas HogeHrají:
Melanie Marschke, Marco Girnth, Amy Mußul, Johannes Hendrik Langer, Jana Klinge, Till Wonka, Lena Reinhold, Maximilian Klas, Philipp Oehme, Stefan Lochau, Denis Petkovic, Daniel Steiner (více)Hrají
Melanie Marschke
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Specialisté na vraždy (1998) (seriál)
Emilie Richards (2009) (seriál)
Marco Girnth
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Poldové (1984) (seriál)
Berlín, Berlín (2002) (seriál)
Správná dvojka (1994) (seriál)
Amy Mußul
Německo
Nejlepší seriály:
Osmý smysl (2015) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Hotel Adlon (2013) (seriál)
Johannes Hendrik Langer
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Gute Zeiten, schlechte Zeiten (1992) (seriál)
Policie Hamburk (2007) (seriál)
Jana Klinge
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kriminalista (2006) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Till Wonka
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kriminálka Curych (2016) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Lena Reinhold
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Doktor z hor: Nové příběhy (2008) (seriál)
Maximilian Klas
Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Charité (2017) (seriál)
Berlínská mise (2016) (seriál)
Philipp Oehme
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Dreileben (2011) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Schloss Einstein (1998) (seriál)
Stefan Lochau
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Denis Petkovic
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Záchranáři z hor (2009) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Daniel Steiner
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
Anna Stieblich
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Kleo (2022) (seriál)
Deník doktorky (2008) (seriál)
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Holger Koch
Nejlepší seriály:
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)